Nierzetelna firma Artdom z katowic

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

24 czerwca 2009, 13:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Przestrzegam przd nierzetelna firma remontowa z katowic Artdom Katowice, ul. Markiefki Pan Wojciech Suchan jest nieodpowiedzialny nierzetelny nie potrafi wywiazac sie ze swoich obietnic i obowiazkow w stosunku do klienta Potem zachowuje sie jak male dziecko - nie odbiera telefonu kontakt z nim jest niemozliwy Dlatego przestrzegam wszystkich ktorzy chca robic remont

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 czerwca 2009, 15:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam,
Fora internetowe to bardzo dobry sposób przestrzegania przed tego typu nierzetelnymi firmami budowlanymi. Az trudno uwierzyć, że jeszcze teraz w czasach kryzysu firmy budowlane pozwalają sobie na takie "olewanie klienta". Dobrze że o tym mówisz! będę uważał!
Pozdrawiam,
J.F

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 października 2009, 17:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik basienka napisał: Przestrzegam przd nierzetelna firma remontowa z katowic Artdom Katowice, ul. Markiefki Pan Wojciech Suchan jest nieodpowiedzialny nierzetelny nie potrafi wywiazac sie ze swoich obietnic i obowiazkow w stosunku do klienta Potem zachowuje sie jak male dziecko - nie odbiera telefonu kontakt z nim jest niemozliwy Dlatego przestrzegam wszystkich ktorzy chca robic remont

Bardzo dziwna opinia, fakt ta firma nie robila u mnie jakiegoś dużego remontu. Tylko burzyli ścianę a potem wyrównywali wszystko karton-gipsem i uzupełniali płytki z kafelkami. Ale to nie znaczy ze moja opinia możne być gorsza. Cena jaka zaproponowała firma mi odpowiadała jedyne do czego mogłam się przyczepić to ze na początku trochę mi zakurzyli w pokoju ale potem juz bylo ok.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 września 2011, 10:23

Zgadzam sie: good 0 bad

prosze uwazac na firme Somnus z katowic( plytkowanie,malowanie) jak dzieci
podobnie jak w pierwszym poscie,totalna zlewka,zostawil mnie z nieskonczonym plytkowaniem i echo,chlop zginal

Zgłoś | Cytuj | Link

12 kwietnia 2012, 22:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Propozycje FIRM BUDOWLANYCH Z KATOWIC i CAŁEGO ŚLASKA - propozycje TOP 10 rzetelnych FIRM na www.firmybudowlanekatowice.pl.
Podaj swoją propozycję!!!

Ten post był edytowany przez dnia: 12 kwietnia 2012, 22:45
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 sierpnia 2012, 00:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam
Uważajcie na firmę FACHUR - Kwieciński z Katowic. Firma nie dotrzymuje czasu pracy, mam wiele zniszczeń po tej firmie (schody, wanna, podłoga, kominek, rolety) Źle wykonane instalacje wod. i elektr. Przestrzegam

Zgłoś | Cytuj | Link

24 października 2012, 12:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Pierwsza rzecz przy wyborze firmy to dobrze sporządzona umowa. Ja przy ostatniej współpracy z firma decoroom (maja dobre recenzje co prawda) mialem jeszcze rozbite platnosci wraz z postepem prac w lokalu dla pewnosci.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 października 2012, 13:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzień dobry!

Planuję remont mieszkania w centrum Katowic na pierwszą połowę 2014 roku. Szukam solidnej, uczciwej i dokładnej firmy. Tel. 512-241-667


a href="http://www.rachunkowosc-katowice.pl/">biuro rachunkowe podatkowe Katowice rachunkowość księgowość

Zgłoś | Cytuj | Link

31 października 2012, 19:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik marcinkos napisał: Pierwsza rzecz przy wyborze firmy to dobrze sporządzona
umowa. Ja przy ostatniej współpracy z firma decoroom (maja
dobre recenzje co prawda) mialem jeszcze rozbite platnosci
wraz z postepem prac w lokalu dla pewnosci.


Na ile rat mozna te płatności u nich rozrzucić i w jakich terminach mniej więcej?

Zgłoś | Cytuj | Link

8 listopada 2012, 15:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Elastycznie w zależności od potrzeb, z reguły to jest 4-5 rat. Terminy? To jak wiadomo zależy od wielkości mieszkania i jakości wykończenia. Średnio to jest ok. 6 tygodni.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Remont łazienki Liczba postów: 216 Grupa: Ciekawe pom... Polecam https://artykuly24.wroclaw.pl/renowacja- lazienki-malym-nakladem-sil-i-finansow/
  • jaką wannę wybrać? Liczba postów: 65 Grupa: Ciekawe pom... Nie wolisz przysznica? Ja mam zamontowany obok telewizor i mogę sobie oglądać dowoli a gdyby xD wiem jak to brzmi
  • Nowoczesne fotele Liczba postów: 147 Grupa: Ciekawe pom... Szukasz nowego fotela lub fotelu, które wprowadzą styl i wygodę do Twojego wnętrza Odwiedź stronę https://marthome.pl/145-fotele-dostepne- od-reki, gdzie znajdzi...
  • Farby kolorowe dla alergików Liczba postów: 161 Grupa: Ciekawe pom... Ciekawe rozwiązania
  • Pościel do domu Liczba postów: 85 Grupa: Ciekawe pom... Polecam bardziej zwracać uwagę na materiał z jakiego jest wykonana posciel. Dobrze jest na przykład zainwestować w pościel z bawetłńy satynowej w lecie. W zimie...

Czytaj też