Niezbudowane mieszkanie

« Powrót do grupy: Rynek pierwotny nieruchomości

16 października 2017, 11:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy warto kupowac mieszkanie które jest niegotowe, mało tego jest niezbudowane? Nie moge zobaczyc jaki jest widok z okna na 6. piętrze bo nie ma jeszcze nawet parteru. Takie mieszkania są znacząco tansze, nie spieszy mi sie jakos okrutnie ale mimo wszystko mam obawy. Nawet nie o to że deweloper okaże sie oszustem tylko że prace zwyczajnie sie przedłużą. I co wtedy? Ja sie nastawie, żona sie nastawi a tu np dodatkowe pół roku przyjdzie sie tułac po wynajmowanym. Jak wy to widzicie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 października 2017, 12:48

Zgadzam sie: good 0 bad

masz umowe a w niej zapis o terminie oddania mieszkania do użytku, raczej nie ma takich histori bo im tez zależy żeby sie wyrobic, zebrać kaskę i iść na inne osiedle mnozyć mamonę :P też aktualnie szukam mieszkania 2 pokoje i własnie na takim niegotowym mi zależy bo niższa cena. przy okazji, nie wiecie o czymś fajnym w Kielcach?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 października 2017, 13:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Mój przedmówca ma rację, w każdej umowie kupna-sprzedaży mieszkania znajdują się zapisy o obowiązujących terminach. Zawiera się w niej również informację o czynnikach zewnętrznych, które mogą wpłynąć na datę oddania budynku do użytku. Na przykład niektórych prac nie da się wykonywać przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych, dlatego kiepska pogoda może opóźnić ustalony termin. Jeśli chodzi o mieszkania w Kielcach, pozwolę sobie zaproponować lokum w jednej z naszych najnowszych inwestycji, przy ul. Kazimierza Wielkiego i Permskiej. Atrakcyjna lokalizacja i przyjazna infrastruktura okolicy czynią inwestycję wyjątkowo popularną, ale dostępne są jeszcze mieszkania 2-pokojowe na parterze (metraż od 45 do 52 mkw plus powierzchnia ogródka). Pod tym adresem można znaleźć rzuty: https://hsd-arrow.pl/inwestycja,16,hsd-arrow-kazimierza-wiel kiego-permska-os-slichowice.html.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 października 2017, 15:24

Zgadzam sie: good 0 bad

We're offering a diabetes management class in Spanish at our Albany Park clinic for sufferers who are all for learning the best way to control their diabetes with a healthy way of life.
www
www
www
site
www
link
www
link
site
www

Zgłoś | Cytuj | Link

19 października 2017, 10:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Parter to nawet fajnie bo żona by sie ucieszyła tym ogródkiem także jak coś to ten raczej większy niż mniejszy metraz ogródka. Cenowo tez widze do przyjęcia. Tylko prawde mówiac nie znam dobrze tej okolicy, musiałbym sie rozejrzec, popytac.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 października 2017, 08:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Ślichowice to obecnie jedna z najbardziej rozwijających się dzielnic kieleckich. Wobec rosnącego zainteresowania mieszkaniami w tym rejonie nazywana jest “największą kielecką sypialnią”. Chętnie wprowadzają się tutaj młode małżeństwa i rodziny z dziećmi – w pobliżu znajdują się szkoła podstawowa i przedszkola, a dodatkowo centrum handlowe i obiekty rekreacyjne. Na zdjęciach będących wizualizacją budynku można zobaczyć widok, jaki będzie się rozpościerał z dachu budynku. W razie dodatkowych pytań albo chęci zakupu/rezerwacji mieszkania zapraszam do kontaktu z biurem sprzedaży przy ul. Małej 18 (tel. 795 985 000). Na potencjalnych zainteresowanych czekamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 października 2018, 10:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik sterec napisał: Czy warto kupowac mieszkanie które jest niegotowe, mało
tego jest niezbudowane? Nie moge zobaczyc jaki jest widok z
okna na 6. piętrze bo nie ma jeszcze nawet parteru. Takie
mieszkania są znacząco tansze, nie spieszy mi sie jakos
okrutnie ale mimo wszystko mam obawy. Nawet nie o to że
deweloper okaże sie oszustem tylko że prace zwyczajnie sie
przedłużą. I co wtedy? Ja sie nastawie, żona sie nastawi
a tu np dodatkowe pół roku przyjdzie sie tułac po
wynajmowanym. Jak wy to widzicie?


To weź się nastaw na najgorsze hahahaha gorzej nie będzie :p a tak serio no to po pierwsze masz umowę z deweloperem, a po drugie wybierz jakas sprawdzona firme :) tez szukam teraz czego, wpadla mi w oko stacja Kazimierz i zastanawiam się czy warto, podoba mi się ze osiedle jest zadbane i monitorowane znacie je?

Zgłoś | Cytuj | Link

22 grudnia 2023, 14:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Jedną z kluczowych zalet skupu mieszkań za gotówkę jest brak konieczności przeprowadzania kosztownych remontów przed sprzedażą. Firmy takie jak opisane na https://kupujemym.pl/ często kupują nieruchomości w każdym stanie. Dla wielu sprzedających to ogromna ulga, gdyż mogą uniknąć dodatkowych wydatków i czasochłonnych prac.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19154 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 222

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >