Nowe mieszkania

« Powrót do grupy: Innowacje w budownictwie

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

18 grudnia 2018, 15:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Podobają się wam duże osiedla czy lepiej coś mniejszego w nizszej zabudowie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 grudnia 2018, 15:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Kameralne osiedla sa super, mieszkamy na takim tylko wynajmujemy ale niedanow kupiliśmy swoje na Wilanowie od polnord, mało mieszkan kojarzysz sasiadow i atmosfera jest jakas taka przyjemniejsza

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 grudnia 2018, 15:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: ElizaPozik napisał: Kameralne osiedla sa super, mieszkamy na takim tylko
wynajmujemy ale niedanow kupiliśmy swoje na Wilanowie od
polnord, mało mieszkan kojarzysz sasiadow i atmosfera jest
jakas taka przyjemniejsza


Piszesz o wilani? Jak sytuacja z tą inwestycją, nie ukrywam ze wpadla mi w oko, lubie takie minimalistyczne budynki

Zgłoś | Cytuj | Link

18 grudnia 2018, 15:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Zaczela sie budowa

Zgłoś | Cytuj | Link

17 stycznia 2019, 10:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Kiedy dokładnie zaczęła się budowa.Mogę dostać taką odpowiedź w tym wątku.

____________________________________________________________ ____________
oral sex

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 lutego 2019, 07:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Z tego co ja wiem to teraz nowe mieszkania kosztują bardzo dużo pieniędzy.Sam nie wiem czym to jest spowodowane.

_______________________________________________
noże uniwersalne

Zgłoś | Cytuj | Link

19 lutego 2019, 07:13

Zgadzam sie: good 0 bad

buy celebrex

Zgłoś | Cytuj | Link

19 lutego 2019, 08:01

Zgadzam sie: good 0 bad

mortgage online

Zgłoś | Cytuj | Link

6 marca 2019, 08:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli planujecie zakupić nowe mieszkanie to powinniście nawiązać współpracę z firmą, która pomaga w zakupie nieruchomości. Lepiej skorzystać z usług kogoś kto się na tym zna. Od siebie mogę wam polecić www.mieszkaniami.pl Działają w największych miastach w Polsce.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 marca 2019, 20:35

Zgadzam sie: good 0 bad

A co powiecie na apartament w Krakowie? Bo dla nas zamieszkanie w takim miejscu było prawdziwym luksusem! A spełnienie tego marzenia stało się możliwe wraz z deweloperem Samson https://samson-dom.pl oraz ich ofertą. Wybór padł na apartament Magna.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Oczyszczanie wody Liczba postów: 31 Grupa: Innowacje w... Dzbanki i butelki do wody z filtrami to rewelacja. Trzeba tylko pamiętać, żeby odpowiednio często wymieniać filtr. To wystarczy, żeby mieć do dyspozycji świetne...
  • Nowoczesne domy z drewna Liczba postów: 18 Grupa: Innowacje w... Nowoczesne domy z drewna https://domyhbe.pl/ to coraz popularniejszy trend w dzisiejszym budownictwie, łączący tradycyjne materiały budowlane z nowoczesnymi tec...
  • Dom energooszczędny Liczba postów: 170 Grupa: Innowacje w... Który dyson oczyszczacz powietrza polecacie? Zależy mi na automatycznym trybie pracy i wysokiej wydajności. Czy ktoś z was posiada taki model i może podzielić s...
  • pompy ciepła Liczba postów: 46 Grupa: Innowacje w... Wiata tylko z firmy Viaty oni wiedzą co robić i zawsze doradzą,
  • Wyposażenie do laboratoriów Liczba postów: 62 Grupa: Innowacje w... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje urządzenia okulistyczne. Głównie chodzi mi o lasery yag. Zależy mi na bogatej ofercie urządzeń. W Internecie znalazła...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19234 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 360

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >