Nowoczesna edukacja

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

14 września 2021, 14:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy jesteś zadowolony z edukacji, jaką otrzymują teraz Twoje dzieci? Dziecko moich znajomych chodzi do liceum i widzę, że dzieci nie otrzymują wystarczającej ilości informacji. Nauczyciele mówią tylko o pandemiach i kwarantannach

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 września 2021, 07:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak, kwarantanna niszczy teraz prawie całą naukę i pracę. Myślę, że kwarantanna jest najgorszą rzeczą, jaka nam się teraz przytrafiła, ponieważ jest mniej pracy i nie wszystkim łatwo jest studiować zdalnie. Jeśli chodzi o korepetytora, możesz go znaleźć w internecie, tam jest o wiele łatwiej.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 września 2021, 12:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak, szkolnictwo w dzisiejszych czasach nie jest zbyt dobre. Ale nie zgadzam się, że stało się ono złe. Myślę, że ci, którzy chcą się uczyć, będą się uczyć w każdej sytuacji: zarówno w domu, jak i w szkole. Jeśli jednak chcesz, aby Twoje dziecko zdobyło trochę więcej wiedzy niż w szkole, spróbuj zatrudnić korepetytora. Na przykład, bardzo dobrzy korepetytorzy są dostępni na tej stronie internetowej https://buki.org.pl/korepetycje/jezyk-angiels ki/wroclaw/

Zgłoś | Cytuj | Link

30 września 2021, 17:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli szukacie odpowiednich sposobów na naukę Waszego dziecka, szczególnie języka angielskiego, to koniecznie powinniście zerknąć sobie na stronę https://gazetaparlamentarna.pl/2021/08/27/jak -wybrac-dobry-kurs-angielskiego-dla-dzieci/ . Można tam znaleźć informacje, które mogą szukać tylko tych najlepszych i sprawdzonych miejsc.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 września 2021, 18:12

Zgadzam sie: good 0 bad

pop over to these guys torrez market

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 września 2021, 18:14

Zgadzam sie: good 0 bad

view website cannahome

Zgłoś | Cytuj | Link

30 września 2021, 18:15

Zgadzam sie: good 0 bad

his comment is here Versus market mirror

Zgłoś | Cytuj | Link

1 października 2021, 12:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Nowoczesna edukacja opiera się teraz chyba na zdalnym przekazywaniu wiedzy, ale nie wiem na ile jest ona skuteczna

_______
pencopolska.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

5 października 2021, 17:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Moje dzieci trochę straciły przez naukę zdalną, dlatego cieszę się, że wróciły teraz do szkoły

________
hostel gay friendly

Zgłoś | Cytuj | Link

23 listopada 2021, 18:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Co sądzicie na temat nauki angielski przez skype? Czy ktoś z was uczył się w ten sposób języka i może podzielić się opinią? Czy znacie dobre szkoły online? Jak na razie znalazłam Centrum Języków Obcych Akcent. Oferta na stronie https://akcent-edu.pl/indywidualne-lekcje-prz ez-SKYPE-k-68.html

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 281

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >