Nowoczesne rozwiązania w kuchni

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 38 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  12 13 14 15 16  ▸  ▸▸

15 listopada 2015, 20:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że do kuchni dobrym pomysłem jest dodanie szklanego panelu pomiędzy kafelkami :) U nich http://www.druknaszkle.pl/ można znaleźć ciekawe propozycje. Całe wnętrze staje się bardzo nowoczesne!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 listopada 2015, 10:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o nowoczesne rozwiązania w kuchni,to warto postawić również na stylowe,designerskie meble jak krzesła czy stół-a wszystko to w niższej cenie znajdziecie u nas na www.Quadre.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 listopada 2015, 11:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo fajnym rozwiązaniem jest na przykład według mnie granit, który w kuchni można wykorzystać bardzo różnorodnie, np. jako blat kuchenny lub okładzina ściany między szafkami. Teraz sobie przeglądałem internet trochę i trafiłem na takie realizacje: http://dario-stone.pl/blaty-kuchenne-1/ są bardzo eleganckie według mnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 listopada 2015, 22:07

Zgadzam sie: good 0 bad

CO sądzicie o połączeniu kuchni z jadalnia i ustawieniu tam dużego stołu i bogato zdobionych krzeseł tapicerowanych?

Zgłoś | Cytuj | Link

2 grudnia 2015, 05:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Podobają mi się rozwiązania podane w temacie. Z pewnością skorzystam z kilku z nich i przerobie je na własne możliwości pomieszczeniowe. W takiej sytuacji pozostaje mi wybrać ofertę mebli na wymiar i tak też zrobię. Znajoma ostatnio chwaliła się, że udało jej się kupić przepiękne meble od www.stolar-waw.pl, w takim razie będę musiała się do niej odezwać.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 grudnia 2015, 17:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciekawym pomysłem mogą być różnego rodzaju dekoracje ;) Tutaj np. jest całkiem interesujący sklep z dekoracjami :) http://shardahome.pl/dekoracje.html

Zgłoś | Cytuj | Link

4 grudnia 2015, 10:51

Zgadzam sie: good 0 bad

A co sądzicie o designerskich krzesłach w kuchni,uważacie że się sprawdzają? Bo codo wygody,to chyba nikt nie może narzekać,są niezwykle funkcjonalne i znakomicie się prezentują,kilka ciekawych modeli znajdziecie na www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

22 stycznia 2016, 11:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiele ciekawych pomysłów co do aranżacji, ale także ogromny wybór przedmiotów niezbędnych w kuchni możesz znaleźć na www.gastromarathon.pl .

Zgłoś | Cytuj | Link

22 stycznia 2016, 17:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Proponuję zajrzeć do Kolorów Maroka, oferują nieszablonowe rozwiązania, z całej gamy płytek, które posiadają można stworzyć niepowtarzalny efekt i klimat

Zgłoś | Cytuj | Link

24 stycznia 2016, 20:10

Zgadzam sie: good 0 bad

dużo połysku jak dla mnie najlepsze. Zawsze robi to wrażenie tak samo jak podświetlenia

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 38 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  12 13 14 15 16  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Meble biurowe Liczba postów: 358 Grupa: Ciekawe pom... Meble biurowe powinny przede wszystkim zapewniać komfort pracownikom. To ich najważniejsza funkcja. Całą resztę można zepchnąć na drugi plan. Tak samo jest z oś...
  • Jak urządzić sypialnię? Liczba postów: 368 Grupa: Ciekawe pom... Dużym plusem paneli tapicerowanych w sypialni, czy innym pomieszczeniu w domu jest to, że można je szybko samodzielnie położyć. Zobacz jak zrobić ścianę z panel...
  • Pomysł na wakacje Liczba postów: 585 Grupa: Ciekawe pom... A nie myśleliście o tym, aby odwiedzić USA? Ja od zawsze o tym myślę, a pod adresem: https://planetescape.pl/kraj/usa/ udało mi się nawet znaleźć stronę z ofert...
  • hala piłkarska Liczba postów: 5 Grupa: Ciekawe pom... Kiedyś chciałam zainwestować w taką halę.
  • jak ułatwić sobie sprzątanie Liczba postów: 51 Grupa: Ciekawe pom... Utrzymanie czystości w domu wymaga zaangażowania i regularności. Jednak wybierając odpowiednie środki czyszczące, można zaoszczędzić sobie sporo pracy. W jaki s...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 240

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >