Nowości edukacyjne

« Powrót do grupy: Konferencje i seminaria

19 lutego 2009, 11:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Cześć wszystkim!
Słyszeliście, ze ruszył nowy innowacyjny projekt dla wyższych uczelni, który może wreszcie zmienić myślenie wykładowców?
Nie wiem jak wy, ale ja już mam dosyć uczenia się czegoś, co nigdy mi się w życiu nie przyda.

Projekt nazywa się „Przedsiębiorczy Uniwersytet”, a jego celem jest nauczenie praktycznego podejścia do tego co się przekazuje studentom i co się tworzy na uczelni.

Koniec z pracami magisterskimi, które nikomu się nie przydają.

Sami zobaczcie

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 maja 2009, 17:40

Zgadzam sie: good 0 bad

No to czekam, czekam na efekty ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 grudnia 2022, 10:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Takie nowości edukacyjne mogą dotyczyć osób na każdym etapie kształcenia. Wystarczy trochę poszukać, bo wydawnictwa edukacyjne mają naprawdę ciekawą ofertę. Wiem, że księgarnia online Eduksięgarnia ma zawsze ciekawą ofertę w tym temacie. Rzućcie okiem https://www.eduksiegarnia.pl/wydawnictwo-eduk acyjne - z pewnością można coś wybrać.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 czerwca 2023, 08:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Spocsie.pl
Tęsknię za gimnazjum..

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lutego 2024, 14:54

Zgadzam sie: good 0 bad

A czy ktoś z Was zamawiał książki z tej księgarni internetowej - https://fabulo.com.pl? Badania z 2009 roku wykazują, że czytanie książek bardziej łagodzi stres, niż wbrew pozorom słuchanie muzyki czy spacer. Udowadniają one, że czytając chociaż kilkanaście minut dziennie, zmniejsza się poziom hormonu stresu nawet do 70%. Ma ono również pozytywny wpływa na nasze ciało, które wówczas odpoczywa i regeneruje się.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19124 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 215

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >