OCENA ENERGETYCZNA - ZAPRASZAMY NA KONGRES!!!

« Powrót do grupy: Konferencje i seminaria

7 marca 2009, 23:36

Zgadzam sie: good 0 bad

27.03.2009, godz. 10-18, Warszawa

Spotkanie specjalistów! Informacje z pierwszej ręki! Porady, dyskusje, szkolenia!

www.ocena-energetyczna.org


Po 3 miesiącach obowiązywania nowych przepisów Wydawnictwo FORUM, razem ze współpracownikami MI, NB i przedstawicielami organizacji zrzeszających branżę nieruchomości podsumujemy funkcjonowanie wszystkich nowych obowiązków, oraz wyznaczymy priorytety działania, a w szczególności:

1. ocenimy pierwszy okres obowiązywania nowych przepisów – przedstawimy najczęstsze trudności i alternatywy stosowania przepisów w I kwartale 2009r.
2. omówimy planowane zmiany w kolejnych miesiącach - czy zostaną wprowadzone klasy energetyczne, kto będzie mógł wykonywać świadectwa energetyczne, czy zostanie uproszczona metodologia obliczeń?
3. zaprezentujemy pierwsze i wiążące wskazówki ze strony NB i MI do już wystawionych certyfikatów energetycznych.
4. zapoznamy uczestników z możliwościami obniżenia kosztów energii w użytkowaniu nieruchomości – technologiami, rozwiązaniami, materiałami budowlanymi.
5. wskażemy, które zmiany należy koniecznie wprowadzić w I półroczu, co muszą wykonać zarządcy i właściciele i jakie priorytety mają osoby uprawnione do certyfikacji wg nowych zaleceń MI.
6. wskażemy metody obliczania charakterystyki energetycznej - porównanie dostępnych na rynku programów obliczeniowych.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 170

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >