Obróbka wpustu przy kładzeniu papy termozgrzewalnej

« Powrót do artykułu: Obróbka wpustu przy kładzeniu papy... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

14 lipca 2011, 13:36

Zgadzam sie: good 0 bad

W internecie znajduje się wiele postów oraz porad na temat kratek ściekowych czy wpustów podłogowych i dachowych. Nikt przynajmniej do tej pory, nie tłumaczył od podstaw wszystkich zagadnień.

Dlatego też polecam serwis informacyjny www.kratki-sciekowe.com.pl gdyż, nie tylko projektanci czy inżynierowie mogą czerpać z niego wiedzę ale także ludzie którzy chcą zamontować kratki ściekowe w swoich łazienkach.

Autorzy serwisu przedstawią, budowę elementów oraz ukazują podstawowe instrukcje montażu. Wszystko uzupełnione jest zdjęciami oraz prezentacjami multimedialnymi.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 stycznia 2012, 13:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zaproponował bym sklep internetowy www.kratki-sciekowe.com. Portal jest zrobiony bardzo profesjonalnie z podziałem na kategorie oraz wymiary wpustów podłogowych. Również wpusty dachowe zapewne można tam by odnaleźć po kontakcie z podanym numerem telefonu. Na samej stronie w sklepie jednak nie udało mi się ich znaleźć. Kratki ściekowe nierdzewne to raczej idą w posadzki a nie na dachy. Tutaj zapewne częściej sprawdzają się rozwiązania plastikowe chociaż nie jestem specjalistą.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 sierpnia 2012, 12:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Szczegółowy sposób montażu wpustów dachowych można zobaczyć na stronie www.dachyonline.pl .Wpusty montuje się w papie co szczegółowo przedstawiam film, który można obejrzeć pod linkiem: http://www.dachyonline.pl/index.php?p789,wpust-dachowy-piono wy-alutec-110-mm

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 255

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >