Odpowiedni projekt domu dla młodych ludzi

« Powrót do artykułu: Odpowiedni projekt domu dla młodych... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

30 kwietnia 2018, 15:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Wygląd, wyglądem, ale niezwykle dużą uwagę powinno się przykładać do materiałów budowlanych. Ja byłabym w stanie zrezygnować z takich rzeczy jak wykusz, lukarna czy balkonik na rzecz lepszej izolacji termicznej czy energooszczędnych rozwiązań. Przy obecnych cenach ogrzewania nie można zapomnieć o kosztach eksploatacyjnych naszego domu. Młodzi ludzie, którzy często budują domy na kredyt, nie mogę tego lekceważyć. Tym bardziej, że stopy procentowe zapewne niedługo wzrosną i kwota kredytu do spłaty także się zwiększy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 czerwca 2018, 08:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Powiem wam, że mnie osobiście zachwycają wyżej wspomniane projekty domów tanich w budowie. Na początku myślałem, że to pic, ale jak wdrożyłem się w temat to widzę, że to naprawdę jest alternatywna dla mieszkań od dewelopera. Dla przykładu znalazłem bardzo fajny domek (projekt domu Jedlina), gdzie koszt budowy w stanie surowym zamkniętym to 120 560 zł. Naprawdę jest nad czym myśleć i się zastanawiać. Kwestia kupienia działki w dobrej lokalizacji i w dobrej cenie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 sierpnia 2018, 23:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Własny dom to cudowna sprawa. Moim zdaniem dużo lepszy wybór niż mieszkanie od dewelopera. Jak to się mówi "Wolnoć, Tomku, W swoim domku". Nikt Ci nie patrzy na ogródek, nie zagląda przez okno, nie słyszysz jak ktoś maszeruje nad Tobą w szpilkach itp. Poza tym duży ogród przed własnym domem to ogromna zaleta. Dziecko wypuścisz i się bawi samo w bezpiecznym środowisku. To jest dopiero zaleta dla rodzica.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 sierpnia 2018, 23:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja nie zdecydowałabym się na budowę domu przede wszystkim ze względu na to, że budowa domu jest bardzo czasochlonna. Obecnie mozna bez większego problemu kupić gotowy i urządzony dom, w ktorym można od razu zamieszkać i wcale nie kosztuje on wiele więcej a czasem nawet jest tańszy. Zresztą sami możecie się o tym przekonać wchodząć na tą stronę http://www.russjan.com/gdansk-domy,21,pl.html

Zgłoś | Cytuj | Link

18 września 2018, 13:41

Zgadzam sie: good 0 bad

A widzieliście projekt domu Orkan ? Ja zauwazyłam go tutaj https://www.mgprojekt.com.pl/nowosci-mg-proje kt , Bardzo mi się spodobał i zastanawiam się nad budową właśnie w tym stylu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 października 2018, 10:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Faktycznie fajny projekt. Bądź co bądź, tak naprawdę dzisiaj wybór mamy ogromny. Mnie osobiście bardzo do gustu przypadły te z https://www.domywstylu.pl/domy-wielomieszkani owe/ .
Takie chociażby domy wielomieszkaniowe to świetna opcja szczególnie dla dużych inwestorów. Co więcej są one nie tylko bardzo funkcjonalne ale też przede wszystkim zapewnią domownikom optymalny komfort. Oczywiście także każdy, kto szuka małego domku dla siebie, także znajdzie tutaj coś idealnego dla siebie.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 maja 2022, 12:58

Zgadzam sie: good 0 bad

odpowiednim projektem dla młodych ludzi by był duży dom z ładnym widokiem na ogródek polecam market chemko bo mają na miejscu mieszalnię farb i tynków mają duży wybór artykułów budowlanych chemii budowlanej lakierobejcy klei farb pap pianek gipsów betonów uszczelek kołków mopów pił ręcznych tarczowych i wiele innych artykułów mają miłą i fachową obsługę miejscowy transport i stronę www.chemko.com.pl www.chemko.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

7 stycznia 2023, 08:36

Zgadzam sie: good 0 bad

I jak idą poszukiwania projektu swojego wymarzonego domu? My dość dużo czasu na to poświęciliśmy, ale ostatecznie jesteśmy naprawdę zadowoleni jak to wszystko wyszło. Przyznam, że przez znajomych trafiliśmy na biuro projektów Archon, gdzie możliwości wyboru mieliśmy bardzo wysokie. Są zarówno parterówki i domy piętrowe, a przede wszystkim można użyć filtru z pomocą którego wybierzesz tylko te które spełniają konkretne oczekiwania. Jednocześnie ich projekty domów są dopasowane do aktualnych norm m.in WT 2021, z pakietem OZE i pozwoleniem na wprowadzenie zmian. Pozdrawiam!

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 355

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >