Ogrodzenie działki

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8  ▸

10 września 2015, 13:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Tam miał być właśnie znak zapytania, ale coś się pomyliłem. Teraz sam wpisałem w stronę Pozbruku i chyba rzeczywiście nie ma.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 września 2015, 20:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja niczego takiego na stronie Pozbruk nie widziałem i nie wydaje mi się, aby stawiali na gabiony. Raczej żadko uzywa się tego jako ogrodzenie przy domach jednorodzinnych, a raczej przy inwestycjach miejskich oraz przy budynkach firmowych. Mur Oslo to to czego szukałem na ogordzenie przed domem i własnie w połaczeniu z przęsłem, ale tylko w jednym miejscu. Wygląda to bardzo gustownie i szykownie

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 września 2015, 12:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim skromnym zdaniem ładnie wyglądają ogrodzenia zrobione z pcv takie jak np na tej stronie http://ogrodzenia-pcv.pl/ogrodzenia-posesyjne , ale nie jestem przekonana czy nadają się na działkę. Kiedyś wszyscy mieli siatkę i nikt nie narzekał :p a teraz co druga osoba drewno, metal albo beton. Wszystko zalezy chyba od naszych upodobań, bo nikt nas nie zmusi do konkretnego rodzaju bez naszego przyzwolenia :D

Zgłoś | Cytuj | Link

11 września 2015, 21:07

Zgadzam sie: good 0 bad

No PCV to nie jest estetyczne ogrodzenie. Dużo ciekawszy jest mur osolo o którym wspomniał porek.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 września 2015, 21:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Okej, mylić się rzeczą ludzką :) Hm, no właśnie nie wiem jak z tym zastosowaniem w większości do inwestycji miejskich, widziałem parę domów jednorodzinnych właśnie z gabionami i wyglądały całkiem estetycznie. Co prawda wspominam o tym tylko jako o ciekawostce, bo sam bym nie zrobił sobie takiego ogrodzenia, wolałbym chociażby wspomniany przez was mur oslo.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 września 2015, 08:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik MariuszJab napisał: Hm, bezsprzecznie dobre są te produkty pozbruku, a co
myślicie o gabionach jako ogrodzeniu?? Czy ewentualnie jakimś elemencie wpasowującym się w "wystrój" ogrodu?? Ciekawa mogłaby być taka wstawka według mnie, oczywiście jeżeli pasowałaby do koncepcji ogrodu :)


Gabiony są coraz bardziej popularne w Polsce.



Gabiony prezentuję się także efektowanie jako elewacje budynków.



Pozdrawiam
Krzysztof Krysiński

Zgłoś | Cytuj | Link

21 września 2015, 00:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Te gabiony jako elewacja wyglądają ładnie, ale jako ogrodzenie nie przemawiają do mnie, wolę zrobić słupki z takiego materiału jak ten mur oslo o którym wspomniałem, ale z przęsłami metalowymi, co tworzy ładną kompozycję.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 października 2015, 20:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Hm, co do wyboru oslo to się zgodzę, ale chyba sam wolałbym mieć mur bez żadnych przęseł akurat jeśli chodzi o ten model. Z innymi to musiałbym popatrzeć co mi bardziej się podoba, ale ten to zwykły.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 października 2015, 11:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Jako elewacja zdecydowanie na tak. Natomiast jeżeli chodzi o ogrodzenie to niestety nie wygląda to estetycznie i nie ma co ukrywać. Mur z ładnego kamienia: Oslo, Verona, Genua. Oczywiście, że tak. Gabion według mnie jednak odpada.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 października 2015, 12:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Gabiony wyglądają całkiem spoko, jako elewacja, ale także jako ogrodzenie. Widziałem podobne na "żywo" i prezentuje się b. przyzwoicie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Eksperci od ogrodzeń Liczba postów: 9 Grupa: Ogrodzenia... A z jakiego tworzywa wybieracie ogrodzenie? ___________________________ _____ https://www.erudita.pl/specjalista -google-ads/
  • Czyszczenie kostki brukowej Liczba postów: 491 Grupa: Ogrodzenia... Czyszczenie kostki brukowej wbrew pozorom wcale nie jest trudnym zadaniem, wystarczy robić to systematycznie używając odpowiednich preparatów i nie mamy się cze...
  • jak wysoki płot? i z czego? Liczba postów: 4081 Grupa: Ogrodzenia... drewniany najlepszy
  • Ogrodzenie nowoczesne i brama garażowa Liczba postów: 81 Grupa: Ogrodzenia... Czy możecie polecić sprawdzoną firmę która zakłada bramy garażowe Poznań. Zależy mi na szybkich terminach. Jak na razie wyszukałam w Internecie firmę Rolo-Styl....
  • Jakie ogrodzenie? Liczba postów: 31164 Grupa: Ogrodzenia... [quote=R-met.pl]Zgadzam się aczkolwiek nie mam pewności czy panele ogrodzeniowe są na tyle reprezentatywne aby zawsze umieszczać je na front, może lepszą opcją....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 170

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >