Ogrodzenie na posesję.

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

1 sierpnia 2013, 15:33

Zgadzam sie: good 1 bad

wszelkiego rodzaju ogrodzenia posesyjne czy to frontowe czy panele ogrodzeniowe, siatki, słupki i szlabany znajdziecie w jednej ze szczecińskich firm www.teleport2000.pl Mają przeogromny wybór i wieloletnie doświadczenie w obsługiwaniu firm oraz osób indywidualnych. Dobrej jakości produkty i super korzystne ceny.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 października 2013, 10:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja myślę, że dobrym wyborem będzie ogrodzenie panelowe. Jako przykład mogę podać te oferowane przez firmę Plotbud.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 października 2013, 12:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Co mogę rzec. Ogrodzenia panelowe od firmy Plotbud to naprawdę bardzo dobry wybór jeżeli ktoś szuka taniego ogrodzenia

Zgłoś | Cytuj | Link

16 października 2013, 13:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Kupiłam na wiosnę panele firmy Wireland, to jest producent więc ceny są naprawdę dobre, a do tego udzielają nawet do 30% rabatu jak się robi większe zamówienie.
Ja miałam do ogrodzenia tylko kawałek posesji, ale dali mi naprawdę fajną cenę, stąd wiem, że warto zadzwonić i pogadać.
Z płotu jestem zadowolona :) no bo jest przede wszystkim z dobrej jakości drutu, nie tam żadna chińszczyzna co po sezonie jest przerdzewiała i w rękach się wygina.
Nie mam za dużo kasy, nie stać mnie na fuszerkę i badziewie.
Tu za mały pieniądz mam dobrą jakość. Tak myślę jeszcze o boksie dla mojego psa, żeby dostawić trochę tych paneli jako wybieg. Myślę, że się sprawdzą jako ogrodzenie kojca.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 grudnia 2013, 09:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie najlepsze są ogrodzenia Panelowe od Plotbud. Dobre i tanie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 stycznia 2014, 23:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się. Sam wybierałem te ogrodzenia i nie mogę narzekać. Są one naprawdę świetne i warto z nich korzystać.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 stycznia 2014, 18:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Ogrodzenia panelowe od Plotbud. Jak dla mnie to zdecydowanie najlepszy wybór dla każdego. Polecam je wam.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 maja 2014, 03:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja ma ogrodzenie z siatki http://www.siatkomet.pl/ i również jestem zadowolony. Wygląda nieżle, zrobiłem je sam, a do tego kosztowało tyle co nic.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 maja 2014, 20:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja polecam ogrodzenie z piaskowca, super to wygląda - jak cos to tu mozesz sobie fotki zobaczyc http://pol-bruk.org.pl/oferta.html - bardzo estetyczne i eleganckie jest takie ogrodzenie wg mnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 maja 2014, 10:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Z racji, ze mamy większą posesję –wybrałam nieco potężniejsze wyglądem ogrodzenie, firma dokonała sprawnego montażu http://www.stalkon.waw.pl/ i jestem zadowolona z wyboru . Panelowe ogrodzenia u mnie jakoś odpadły od razu, ale wiadomo rzecz gustu :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Eksperci od ogrodzeń Liczba postów: 9 Grupa: Ogrodzenia... A z jakiego tworzywa wybieracie ogrodzenie? ___________________________ _____ https://www.erudita.pl/specjalista -google-ads/
  • Czyszczenie kostki brukowej Liczba postów: 491 Grupa: Ogrodzenia... Czyszczenie kostki brukowej wbrew pozorom wcale nie jest trudnym zadaniem, wystarczy robić to systematycznie używając odpowiednich preparatów i nie mamy się cze...
  • jak wysoki płot? i z czego? Liczba postów: 4081 Grupa: Ogrodzenia... drewniany najlepszy
  • Ogrodzenie nowoczesne i brama garażowa Liczba postów: 81 Grupa: Ogrodzenia... Czy możecie polecić sprawdzoną firmę która zakłada bramy garażowe Poznań. Zależy mi na szybkich terminach. Jak na razie wyszukałam w Internecie firmę Rolo-Styl....
  • Jakie ogrodzenie? Liczba postów: 31164 Grupa: Ogrodzenia... [quote=R-met.pl]Zgadzam się aczkolwiek nie mam pewności czy panele ogrodzeniowe są na tyle reprezentatywne aby zawsze umieszczać je na front, może lepszą opcją....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 297

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >