Ogrodzenie ogrodka?

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

16 sierpnia 2007, 17:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Standardowe czyli ocynkowana i powlekana!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 listopada 2007, 14:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam!!

Gdzie mozna kupic ta siatke Pantanet Protect na ogrodzenie.W castoramie brak - pozdrawiam.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 listopada 2007, 14:38

Zgadzam sie: good 0 bad

nie ma w castoramie?... hmm to może w leroy

a to dziwne bo siatki betafence to popularny towar

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lutego 2008, 12:31

Zgadzam sie: good 0 bad

zawiadamiam ciekawskich i zainteresowanych ze siatki beda w leroy na wiosne

pozdro

Zgłoś | Cytuj | Link

19 lutego 2008, 11:49

Zgadzam sie: good 0 bad

PIKACZU, TRAFILAM PRZYPADKIEM NA TWOJ WATEK BO SZUKAM CZEGOS NA WIOSNE ZEBY OGRODZIC RABATKI- MAM PEWNIEN POMYSL I TAK SIE ZASTANAWIAM CZY BETAFENCE MIALOBY COS TAKIEGO NIESIATKOWEGO I NISKIEGO I LADNEGO?...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 lutego 2009, 04:33

Zgadzam sie: good 0 bad

http://budujemy-sie.pl/?p=203 to jest link do artykółu gdzie ładnie wyłożony jets temat siatek ogrodzeniowych.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 marca 2009, 17:42

Zgadzam sie: good 0 bad

czesc ja sie spotkalem z www.slupkifilary.pl i calkiem mily czlowiek zachecim mnie do kupna takiego ogrodznia, jakosc i wykonanie nie podlega dyskusji jestem zachwycony POLECAM

Zgłoś | Cytuj | Link

17 marca 2009, 22:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Anonymous napisał: czesc ja sie spotkalem z www.slupkifilary.pl i calkiem mily czlowiek zachecim mnie do kupna takiego ogrodznia, jakosc i wykonanie nie podlega dyskusji jestem zachwycony POLECAM

Jak to mówią reklama dźwignią handlu...

Zgłoś | Cytuj | Link

17 marca 2009, 22:38

Zgadzam sie: good 0 bad

przynajmniej nie oczernia innych firm tylko chwali swoje .

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lipca 2012, 09:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Ponieważ z wątku było dużo o siatce Betafence, to jeszcze trochę doprecyzuję. Na rabatki kwiatowe oraz dla ochrony młodych roślin i drzewek najlepiej nadają się siatki ogrodowe: Luxanet - siatka zgrzewana, ocynkowana i powleczona PVC w kolorze zielonym oraz Luxursus - siatka pleciona, ocynkowana i powleczona PCV w kolorze zielonym. Siatki te występują w wysokościach od 25 cm do nawet 142 cm.
Natomiast do wygradzania większych drzew i krzewów oraz poletek warzywnych lepsze są siatki zgrzewane Pantanet (Family lub Garden), również ocynkowane i powleczone PVC.
Zdjęcia siatek, opisy ich właściwości oraz instrukcje montażu znajdziecie na www.ogradzamy.pl.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Eksperci od ogrodzeń Liczba postów: 9 Grupa: Ogrodzenia... A z jakiego tworzywa wybieracie ogrodzenie? ___________________________ _____ https://www.erudita.pl/specjalista -google-ads/
  • Czyszczenie kostki brukowej Liczba postów: 491 Grupa: Ogrodzenia... Czyszczenie kostki brukowej wbrew pozorom wcale nie jest trudnym zadaniem, wystarczy robić to systematycznie używając odpowiednich preparatów i nie mamy się cze...
  • jak wysoki płot? i z czego? Liczba postów: 4081 Grupa: Ogrodzenia... drewniany najlepszy
  • Ogrodzenie nowoczesne i brama garażowa Liczba postów: 81 Grupa: Ogrodzenia... Czy możecie polecić sprawdzoną firmę która zakłada bramy garażowe Poznań. Zależy mi na szybkich terminach. Jak na razie wyszukałam w Internecie firmę Rolo-Styl....
  • Jakie ogrodzenie? Liczba postów: 31164 Grupa: Ogrodzenia... [quote=R-met.pl]Zgadzam się aczkolwiek nie mam pewności czy panele ogrodzeniowe są na tyle reprezentatywne aby zawsze umieszczać je na front, może lepszą opcją....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19161 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 201

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >