Ogrodzenie ogrodka?

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸

31 lipca 2017, 00:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Musisz zajrzeć do oferty Pozbruk z tego względu, że nie tylko mur samonośny mają do wyboru ale również inne rodzaje ogrodzeń betonowych m.in Karo.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 sierpnia 2017, 12:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje mi się, że powinna taka być. Poszukaj dobrze w sklepach internetowych czy nawet w marketach.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 września 2017, 11:11

Zgadzam sie: good 0 bad

A może ogrodzenie Karo od Pozbruk? Myślę że od strony ogrodu jest to naprawdę piekne rozwiązanie.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 października 2017, 07:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Z jednej strony racja i będzie się bardo ładnie prezentować, natomiast z drugiej też swoje kosztuje i nie każdy zdecyduje się na taki zakup, warto mieć ten fakt na uwadze.

www.Jul-met.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

11 października 2017, 22:14

Zgadzam sie: good 0 bad

NO to co powiesz na mur Rotterdam Pozbruk? Jeżeli jeszcze nie sprawdzałeś możliwości od nich to zdecydowanie polecam, ponieważ wykonanie, zabezpieczenia i cena są naprawdę w fajnym stosunku :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 października 2017, 10:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Panele ogrodzeniowe to też ciekawy pomysł na ogrodzenie ogródka, natomiast pytanie jak jest z ich trwałością oraz jakością,, możecie się wypowiedzieć na ten temat?

Rus-Stal.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

18 października 2017, 13:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Postawiliśmy na ręcznie wykuty, własny, metalowy wzór który aktualnie zdobi nasze ogrodzenie. Wspaniale komponuje się on z ogrodowymi roślinami, dzięki czemu mamy oryginalne a przede wszystkim porządne ogrodzenie ogródka. Wszystko zostało wykonane przez https://slusarstwo.olsztyn.pl .

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lutego 2018, 20:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Systemy ogrodzeniowe i materiały elewacyjne dobre są w Mławie. My tam kupowaliśmy u www.piedraland.pl . Konkurencyjne ceny i super jakość. Warto zapoznać się z ofertą.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 kwietnia 2018, 11:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli am być to takie typowo ogrodzenie ogródka to myślę, że sama siatka w zupełności wystarczy. Będzie taniej a do tego dosyć dobrze się sprawdzi.

Ogrodzenia-brygada99.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

9 maja 2018, 11:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgodzę się co do siatki i ogrodzenia ogródka jeśli zależy nam na jak najniższych kosztach, natomiast co do wyglądu i estetyki to już pozostawia wiele do życzenia i musimy mieć ten fakt na uwadze.


www.Ogradzamy.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Eksperci od ogrodzeń Liczba postów: 9 Grupa: Ogrodzenia... A z jakiego tworzywa wybieracie ogrodzenie? ___________________________ _____ https://www.erudita.pl/specjalista -google-ads/
  • Czyszczenie kostki brukowej Liczba postów: 491 Grupa: Ogrodzenia... Czyszczenie kostki brukowej wbrew pozorom wcale nie jest trudnym zadaniem, wystarczy robić to systematycznie używając odpowiednich preparatów i nie mamy się cze...
  • jak wysoki płot? i z czego? Liczba postów: 4081 Grupa: Ogrodzenia... drewniany najlepszy
  • Ogrodzenie nowoczesne i brama garażowa Liczba postów: 81 Grupa: Ogrodzenia... Czy możecie polecić sprawdzoną firmę która zakłada bramy garażowe Poznań. Zależy mi na szybkich terminach. Jak na razie wyszukałam w Internecie firmę Rolo-Styl....
  • Jakie ogrodzenie? Liczba postów: 31164 Grupa: Ogrodzenia... [quote=R-met.pl]Zgadzam się aczkolwiek nie mam pewności czy panele ogrodzeniowe są na tyle reprezentatywne aby zawsze umieszczać je na front, może lepszą opcją....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 157

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >