Ogrodzenie panelowe a brak prywatności

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

29 kwietnia 2017, 13:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Męczę się z ogrodzeniem panelowym i brakiem prywatności na działce. Niestety posadzone drzewka nie rosną tak szybko jak chcemy co mogę zrobić żeby jednak zasłonić działkę mając ogrodzenie panelowe?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 kwietnia 2017, 23:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Rozwiązaniem Twojego problemu jest montaż taśm osłonowych do ogrodzenia o nazwie Thermoplast. Taśmy po wybraniu odpowiedniego rozmiaru jesteś w stanie z łatwością zamontować samemu. Problem jak ręką odjął...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 maja 2017, 19:11

Zgadzam sie: good 0 bad

moim sposobem na osłonięcie się od sąsiada było przełożenie paneli ogrodzeniowych taśmami

Zgłoś | Cytuj | Link

25 maja 2017, 10:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Dlatego warto było pomysleć o murach samonośnych.W takim przypadku masz maksymalna prywatność, piękne rozwiązanie i rownież trwałe. Może pomyśl o tym i zajrzyj do Pozbruk.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 maja 2017, 20:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Taśmy thermoplast to doskonałe rozwiązanie możesz je dostać w castoramie albo kupić przez internet tylko zmierz ile będziesz potrzebował
Z problemem poradzisz sobie od ręki w tak naprawę niedrogi i łatwy w montażu sposób

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 maja 2017, 21:49

Zgadzam sie: good 0 bad

miałem podobny problem i w swoim domu drewniane bambusowe osłony zamieniłem na bardziej wytrzymałe taśmy ogrodzeniowe. materiał się nie niszczy i myśle że będzie służył na lata.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 maja 2017, 17:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Takie taśmy to niezbyt estetyczne rozwiązanie i pewnie nie tak tanie. U mnie sprawdziły się tuje - kupiłem trochę bardziej podrośnięte i udało się nimi generalnie zasłonić. Też mam ogrodzenie panelowe z ogroland.pl bardzo fajne i ładne i taśmami bym tego szpecić nie chciał. Można też pomyśleć o szybkorosnących bluszczach - to jedne z najbardziej wydajnych roślin, są też odmiany zimozielone więc i zimą będą dobrze zasłaniały.

Ten post był edytowany przez lewis dnia: 30 maja 2017, 17:50
Zgłoś | Cytuj | Link

1 czerwca 2017, 11:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Dlatego jak wybierac to ogrodzenie murowane, co powiecie na MIlano 22.5 bądż Amsterda Pozbruk coś takiego właśnie chce u siebie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

18 czerwca 2017, 22:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi akurat bardzo się podoba rozwiązanie połączenia ogrodzenia panelowego z taśmami ogrodzeniowymi. Zalet w porównaniu z tujami czy bluszczem jest wiele, ale nie widzę przeszkód w połączeniu jednego i drugiego:) Dzięki temu mamy ogród wyglądający tak jak chcemy i nie martwimy się nadmiernym hałasem na działce czy też tym że ciągle ktoś nas podgląda, a przy samych tujach pojawiają się jednak prześwity:)

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lutego 2018, 08:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam Wszystkich na forum. Akurat tutaj pełna zgoda, ogrodzenie panelowe to znakomita opcja i można połączyć go z thujami czy bluszczem jeżeli tylko mamy taką wizję. Wtedy prywatność jest gwarantowana.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Eksperci od ogrodzeń Liczba postów: 9 Grupa: Ogrodzenia... A z jakiego tworzywa wybieracie ogrodzenie? ___________________________ _____ https://www.erudita.pl/specjalista -google-ads/
  • Czyszczenie kostki brukowej Liczba postów: 491 Grupa: Ogrodzenia... Czyszczenie kostki brukowej wbrew pozorom wcale nie jest trudnym zadaniem, wystarczy robić to systematycznie używając odpowiednich preparatów i nie mamy się cze...
  • jak wysoki płot? i z czego? Liczba postów: 4081 Grupa: Ogrodzenia... drewniany najlepszy
  • Ogrodzenie nowoczesne i brama garażowa Liczba postów: 81 Grupa: Ogrodzenia... Czy możecie polecić sprawdzoną firmę która zakłada bramy garażowe Poznań. Zależy mi na szybkich terminach. Jak na razie wyszukałam w Internecie firmę Rolo-Styl....
  • Jakie ogrodzenie? Liczba postów: 31164 Grupa: Ogrodzenia... [quote=R-met.pl]Zgadzam się aczkolwiek nie mam pewności czy panele ogrodzeniowe są na tyle reprezentatywne aby zawsze umieszczać je na front, może lepszą opcją....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 223

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >