Okna uchylno obtorowe - czy warto????

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

13 czerwca 2007, 22:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Zastanawiamsie nad wyborem dwóch okien na poddasze i dowiedziałem sie o oknach uchylno obrotowych Roto - czy opłaca sie wydać więcej i je kupić? Są troche drozsze od standardowych ale podobno są lepsze w użytkowaniu prosze o rade

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 lipca 2007, 22:59

Zgadzam sie: good 0 bad

To już musisz sobie kalkulować na czym chcesz oszczędzać, możesz kupić zwykłe okna jakiegoś mniej znanego producenta ale nie będą miały żadnych specjalnych funkcjonalności i nikt cie nie zapewni że są dobrej marki... Okna uchylono-obrotowe są ok jeśli masz troche wiecej kasy to zrób tak żeby mieszkało ci się lepiej :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 kwietnia 2010, 14:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Oczywiście, że się opłaca. Są o wiele wygodniejsze niż zwykłe, bo umożliwiają łatwiejszy dostęp do okna i z racji swojej konstrukcji nie zajmują dużo miejsca :) No i są bardziej bezpieczne niż zwykłe, bo posiadają ryglowania najczęściej w trzech lub czterech punktach więc trudniej jest je podważyć. Myślę, że warto jest wydawać więcej, w końcu okno to inwestycja na lata, a w przypadku okien uchylno-obrotowych ich cena naprawdę idzie w parze z korzyściami :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • dobre drzwi wewnętrzne Liczba postów: 108 Grupa: Montujemy o... Można szybciej i taniej - np. używając ościeżnicy nakładkowej i nowego pełnowymiarowego skrzydła. Można kupić jakieś no-name z płyty meblowej na allego ale więk...
  • JAKIEJ FIRMY DRZWI ZEWNĘTRZNE? Liczba postów: 470 Grupa: Montujemy o... Nie sposób się nie zgodzić - passive i superthermy z KMT to na prawdę udane modele. Sam często je rekomenduję na równi z Matomami Arktic czy Wikędami Optimum cz...
  • Jakie okna wybrać? Liczba postów: 873 Grupa: Montujemy o... Wybór odpowiednich okien https://www.art4web.biz.pl/okna-plastiko we-szczecin/ dla domu to kluczowa decyzja podczas projektowania lub remontu. Okna spełniają wie...
  • Wymieniać drzwi czy nie? Liczba postów: 139 Grupa: Montujemy o... Do takich drzwi dobrałbym też odpowiednią klamkę... Taką z mosiądzu do drzwi zewnętrznych! W tym sklepie https://www.klamkidodrzwi.sklep.pl/nowos ci,mosiezne_kla...
  • Jakie drzwi antywłamaniowe do mieszkania najlepsze... Liczba postów: 183 Grupa: Montujemy o... Montowałem ostatnio te KMT o których piszesz. Całkiem przyzwoite drzwi ale cena też adekwatna do jakości. Z resztą jak wszędzie teraz ceny podskoczyły w górę ja...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19163 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 222

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >