Osłony okienne i moskitiery najlepsze na lato

« Powrót do artykułu: Osłony okienne i moskitiery najlepsze... | « Powrót do grupy: Wnętrza

5 maja 2023, 02:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Rolety i moskitiery są teraz w modzie i wcale mnie to nie dziwi. W ubiegłym miesiącu przeprowadzaliśmy remont w całym domu i zmiany objęły też kupno nowych rolet oraz moskitier. Interesowały nas moskitiery plisowane z prostym montażem na wkręty i znaleźliśmy odpowiednie u producenta https://www.agatarolety.pl/katalog/kategoria/ moskitiery

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 września 2023, 20:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Interesują mnie rolety zewnętrzne i moskitiery Poznań. Czy wiecie, która firma posiada taki asortyment? Zależy mi na fachowym doradztwie. W Internecie wyszukałam firmę Rolo-Styl. Czy znacie tę firmę? Czekam na opinie http://rolostyl.pl/oferta/moskitiery-poznan

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 marca 2024, 17:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Cześć nazywam się Mateusz Forma i zajmuję się programami dotacyjnymi typu czyste powietrze, mój prąd agroenergia i inne Wykonuję za państwa wszystko od załatwienia papierów po wykonanie usługi i załatwienie dofinansowania wraz z wykonaniem (i nie tylko) na remont domu typu : docieplenie domu wymiana drzwi okien wymianę systemu grzewczego założenie odnawialnego źródła energii i inne jakbyś był ciekaw tematu to pisz prywatnie albo dzwoń 793544849
Dofinansowania są od 40% do nawet 100% na całość usługi należy się państwu do ponad 130 tysięcy złotych bezzwrotnej dotacij na zasadach prefinasowania najpierw pieniądze (z programu dotacij)

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 141

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >