Oświetlenie halogenowe...

« Powrót do grupy: Oświetlenie wnętrz

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

16 lutego 2011, 12:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Roberrto napisał:
Podobaja mi sie fantazyjne oświetlenia.
Tak na przykład podwieszone sufity-
róznorodne bryły, a w nich wiele
halogenów. Halogeny są, moim zdaniem,
czymś niesamowitym, co nadaje wnętrzom
to "coś". Pewnie to nie taka nowosc :)
ale...mi sie podoba zdecydowanie!
:wink:


Sufity podwieszane plus halogeny - faktycznie daje fantastyczny efekt zwłaszcza w sypialni. polecam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 marca 2011, 23:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi się podobaja te niebieskie ledy

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 kwietnia 2013, 12:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Również polecam paski Led jako główne oświetlenie do salonu,kuchni czy w łazience. Dają bardziej równomierne światło i posiadają dość duże moce w porównaniu do żarówek Led. Dla pasków produkowane są profile i osłony by zachować estetykę wyglądu.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jaka lampa do salonu? Liczba postów: 28 Grupa: Oświetlenie... Jak Zaaranżować Przytulny Salon z Kominkiem Salon z kominkiem to marzenie wielu osób, które cenią sobie ciepło i przytulność w domu. Wybierając meble, które będ...
  • Świetliki dachowe Liczba postów: 4 Grupa: Oświetlenie... Rownież szukam opinii na temat takiego systemu doświetlania pomieszczeń. W najbliższym czasie będę musiał podjąć decyzję - inwestować w coś takiego, czy odpuści...
  • czy takie lampy są znów modne Liczba postów: 111 Grupa: Oświetlenie... Mega interesujące lampy drewniane widziałem tutaj: https://eco-deco-art.pl/lampy/. Lampy jednak bardzo nietypowe i robione ręcznie na zamówienie. Cena jednak wy...
  • oświetlenie do sypialni Liczba postów: 199 Grupa: Oświetlenie... Użytkownik Gość: miśka napisał: Właśnie jestem po remoncie sypialni i zastanawiam się jakie oświetlenie wybrać bo jednak dwie lampki na stoliczkach nocnych nie....
  • Lampa podłogowa, gdzie? Liczba postów: 13 Grupa: Oświetlenie... Użytkownik myszek napisał: Gdzie kupić ładne lampy podłogowe? Potrzebuję do salonu i przedpokoju, najfajniej gdyby było to coś mniej popularnego i przhy okazji....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19352 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 154

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >