Oświetlenie do makijażu.

« Powrót do grupy: Oświetlenie wnętrz

28 stycznia 2014, 13:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy jakim świetle najlepiej wykonywać make-up? Robimy żonie toaletkę w garderobie gdzie nie ma okien. Do udanego makijażu potrzebne jest odpowiednie światło, bez którego zrobienie perfekcyjnego makijażu jest w zasadzie niemożliwe.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 marca 2014, 16:10

Zgadzam sie: good 0 bad

W prawdzie można kupić gotowe lustra do wizażu, ale nie wiem czy takie lustro będzie dobrze wyglądało w łazience. Zależy to pewnie od stylistyki pomieszczenia ale u mnie by to nie wglądało by zbyt dobrze. Oświetlenie lustra jak dla mnie wydaje się, że nie powinno sprawiać dużych problemów bo jest sporo lamp, które właśnie dedykowane są do tego celu i jest ukierunkowane w tym temacie aby było odpowiednie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 stycznia 2015, 13:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Trzeba zwrócić uwagę na odpowiednie nasycenie światła, aby twarz w lustrze była wyraźnie widoczna. Najlepiej, jeśli jest to lustro podświetlane - nie trzeba wtedy montować dodatkowego oświetlenia naokoło, bo jest ono umiejscowione już bezpośrednio w lustrze, przez co jest też bliżej twarzy. Takie specjalne lustra do makijażu (na wymiar) wykonuje na przykład Soleda Mirror (http://www.lustra-led.pl/pl/galeria.html) . Mają naprawdę fajną ofertę i sporo modeli do wyboru, wśród których znajdziemy też lustra hollywoodzkie - te typowo "garderobiane", lustra "dla gwiazd", charakteryzatorskie, z dużymi żarówkami naokoło. Coś takiego nie tylko spełnia swoją typową funkcję, ale też świetnie wygląda. Można wybrać sobie barwę światła (biała zimna lub biała ciepła), wzór na lustrze, dobrać wymiary, etc. Należy podkreślić, że są to lustra LED, a tego typu oświetlenie charakteryzuje się tym, iż nie nagrzewa się, co powoduje, że makijaż nie spływa. Na pewno takie coś idealnie nadaje się do toaletki w garderobie pozbawionej okien.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 stycznia 2015, 13:22

Zgadzam sie: good 0 bad

a lusterka z diodami LED są coś warte?

Zgłoś | Cytuj | Link

24 marca 2015, 13:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Przede wszystkim dobre i szerokie lustro plus źródło światła górnego,a wokół lustra polecam taśmy led lub kinkiety po obu stronach,w praktyce to zda egzamin.

www.Lednaise.com

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 maja 2017, 14:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepsze będą lampy ledowe o ciepłym odcieniu bieli. Przy takim świetle będzie najlepiej odzwierciedlony kolor makijażu, który robisz.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lipca 2017, 09:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że tutaj taśmy led nad lustrem też dobrze się sprawdzą jeżeli tylko dobierzesz ich odpowiednią moc, najlepiej w ciepłej tonacji- bieli. Jaki jest kolor ścian?

www.Enegen.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

4 maja 2018, 15:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Kinkiety activejet ewentualnie lampy punktowe idealnie nadadzą się do łazienki. Polecam zajrzeć do OBI

Zgłoś | Cytuj | Link

5 lutego 2019, 12:30

Zgadzam sie: good 0 bad

U nas są kinkiety activejet nad lustrem. Świetnie je oświetlają i prezentują się ładnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 września 2021, 11:28

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja szukam właśnie lustra z oświetleniem do toaletki, tylko nie chce takiego hollywoodzkiego, wolałabym coś bardziej dyskretnego... Macie jakieś propozycje?

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jaka lampa do salonu? Liczba postów: 24 Grupa: Oświetlenie... Nie zwracaj uwagi na producenta, bo masa na rynku lamp, gdzie producent niby dobry, a sama lampa już bardzo słaba jakościowo. Sam kupiłem trochę rzeczy takim to...
  • Sklep z oświetleniem Liczba postów: 15 Grupa: Oświetlenie... Przeglądaj różne sklepy, bo ceny są naprawdę różne. Jak przejrzysz kilkanaście sklepów to okaże się, że w jednym sklepie lampa kosztuje 100 złotych, a w innym 3...
  • Oświetlenie Liczba postów: 514 Grupa: Oświetlenie... Jak nadal szukasz nowego oświetlenia do swojego mieszkania, to koniecznie sprawdź tę stronę https://vtac.com.pl/nasza-oferta/ . Vtac oferuje plafon LED o mocy 2...
  • barek i alkohole Liczba postów: 56 Grupa: Oświetlenie... Nie mam barku jako takiego (bo kojarzą mi się barki sprzed 30 lat zamykane na klucz). Ale mam półkę, na której stawiam alkohole. Jest to osobna półka, poza zasi...
  • kinkiety do sypialni Liczba postów: 13 Grupa: Oświetlenie... Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu z oświetleniem do domu, to polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie, gdzie znajdziecie lampy ogrodowe stojące i wiele innych....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19128 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 202

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >