Oświetlenie led w domu?

« Powrót do grupy: Oświetlenie wnętrz

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

30 lipca 2010, 10:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Co sądzicie o oświetleniu led w domu? Myślę o jakimś podświetleniu półek ale nie wiem czy to dobry pomysł. Poradźcie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 lipca 2010, 13:48

Zgadzam sie: good 0 bad

półeczki a nad nimi diody - super! w kuchni też się sprawdzają. Mi osobiście bardzo się podobają takie lampy, ale tylko wbudowany lub podświetlający meble, bo na suficie... to tak nie... :?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 sierpnia 2010, 10:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dla mnie to nie wygląda to zbytnio ciekawie. Może jeśli ktoś naprawdę potrafi ozdobić takimi lampami pomieszczenie to ok ale większość osób robi to bezmyślnie i efekt jest okropny.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 sierpnia 2010, 19:24

Zgadzam sie: good 0 bad

faktycznie nadają się one tylko do podświetlenia lub wyeksponowania czegoś, bo jako oświetlenie główne mają zbyt zimne światło.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 sierpnia 2010, 10:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi się osobiście nie podoba oświetlenie LED w domach, nie prawidłowo załóżone powodują cienie rzucające się na ścianę, mają zbyt zimną barwe i prędziej oczy zaczną boleć niż cokolwiek dowidzisz ;) Ale to jest tylko moje zdanie

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 lipca 2011, 12:37

Zgadzam sie: good 0 bad

To zalezy jaki typ LED'ów kupisz czy dające półmrok czy jakąś barwę lub świecące czystym światłem... Zob sb w sklepach gdzie możesz wypróbować ledy :)

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lipca 2011, 11:33

Zgadzam sie: good -1 bad

Decydując się na paski led mamy duże możliwości w wyborze odpowiedniej dla naszego gustu barwy światła i mocy. Są paski dekoracyjne o mocy ok 4W na metrze bieżącym ale również takie, które wykorzystywane są jako główne oświetlenie o mocy ponad 14W na metrze bieżącym.
______________________________
Oświetlenie, Lampy dla Ciebie olampa.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lipca 2011, 11:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie mamy duże możliwości jeżeli chodzi o LED'y. Wystarczy tylko chcieć a można znaleźć wszystko :) Ledy są na tyle fajne, że można je dowolnie modyfikować zmieniać kształty itp. Ja ostatnio z butelki pewnego alkoholu zrobiłem sb lampkę pod denko wrzuciłem układ diod znalazłem w domu stary zasilacz nie wiem czy od pegazusa :D czy od jakiejś starej nokii parametryczne nie przekraczał mocy ledów i działa i prezentuje się dość ciekawie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lipca 2011, 17:31

Zgadzam sie: good -1 bad

Bardzo fajny pomysł taka lampka z butelki może nam służyć jako wazonik na kwiaty. Jest lampka o takim zastosowaniu, ale zrobienie tego samemu pewnie wychodzi korzystniej i daje większa satysfakcję
________________________
Oświetlenie, lampy dla Ciebie olampa.pl

Ten post był edytowany przez olampa dnia: 21 lipca 2011, 17:33
Zgłoś | Cytuj | Link

1 sierpnia 2011, 13:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Lampa ładna, reklama firmy nie ładna!

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Oświetlenie Liczba postów: 524 Grupa: Oświetlenie... Moje doświadczenie zakupowe w tym sklepie z oświetleniem było absolutnie fantastyczne. Szukając lampy do mojej sypialni, zależało mi na znalezieniu czegoś wyjąt...
  • Jaka lampa do salonu? Liczba postów: 24 Grupa: Oświetlenie... Nie zwracaj uwagi na producenta, bo masa na rynku lamp, gdzie producent niby dobry, a sama lampa już bardzo słaba jakościowo. Sam kupiłem trochę rzeczy takim to...
  • Sklep z oświetleniem Liczba postów: 15 Grupa: Oświetlenie... Przeglądaj różne sklepy, bo ceny są naprawdę różne. Jak przejrzysz kilkanaście sklepów to okaże się, że w jednym sklepie lampa kosztuje 100 złotych, a w innym 3...
  • barek i alkohole Liczba postów: 56 Grupa: Oświetlenie... Nie mam barku jako takiego (bo kojarzą mi się barki sprzed 30 lat zamykane na klucz). Ale mam półkę, na której stawiam alkohole. Jest to osobna półka, poza zasi...
  • kinkiety do sypialni Liczba postów: 13 Grupa: Oświetlenie... Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu z oświetleniem do domu, to polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie, gdzie znajdziecie lampy ogrodowe stojące i wiele innych....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 259

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >