Panel Prysznicowy

« Powrót do grupy: Łazienki - wystrój, pomysły, aranżacje

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

4 października 2011, 15:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik XxKlakierXx napisał: Ja widziałem ostatnio za 2500 tys nie wiem czy to dużo czy
mało :P Nie znam się na tym :P


ech...taniocha ;P

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 października 2011, 09:21

Zgadzam sie: good 0 bad

no lecimy do przodu jakby nie patrzeć a ceny idą w górę ;/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 października 2011, 18:09

Zgadzam sie: good 0 bad

i tu znów cena uzależniona jest od materiału. Więc w sumie 2,5 tys. to taniocha, bo są i takie za 7 czy 8 tys.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 października 2011, 19:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Spokojnie,nie dajmy się zwariować.Panel za ok 2000-2500 to już panel dobrej jakości.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 października 2011, 12:57

Zgadzam sie: good 0 bad

A tak czy siak to i tak drogo :P ja widzialem cała kabine z hydro 9 tys. :P

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 października 2011, 13:51

Zgadzam sie: good 0 bad

no ale znowu za 500 zł tez się chyba nie kupi prawda?

Zgłoś | Cytuj | Link

23 października 2011, 18:27

Zgadzam sie: good 0 bad

@iciesla - no mówię, wszystko zależy od materiału, z którego jest wykonana. Są całe kabiny z hydro za 4 tys., są po 9 tys. i są same panele za 9 tys., bo z chromu.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 października 2011, 01:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik emax napisał: mmmmm jakie reklamy oh ahhhh ehhh :PUżytkownik emax napisał: mmmmm jakie reklamy oh ahhhh ehhh :P

A jak mam inaczej polecić sprawdzony panel jak nie podając linka?

Czasami trzeba troszkę wyluzować;)


Deszczownice można kupić w komplecie z baterią podtynkową lub z panelem w zestawie.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 grudnia 2011, 12:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko jest kwestią budżetu jaki posiadamy,wiadomo ze są kabiny np:z hartowanego szkła za 6 tys zł,ale są również i takie za 1,5 tyś. A co do deszczownicy,to jakoś mnie ona nie przekonuje...

Zgłoś | Cytuj | Link

13 kwietnia 2012, 15:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam pytanie dotyczące prysznica, a konkretnie chodzi mi o deszczownicę. Jaką najlepiej kupić?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Aby dodać post, należy się zalogować.

Ostatnio na forum

  • Kabiny Prysznicowe Liczba postów: 74 Grupa: Łazienki -... Jeżeli rozglądacie się za odpowiednimi kabinami prysznicowymi to skontaktujcie się z firmą www.martiv.pl W ich ofercie znajdziecie ciekawe kabiny z hydromasażem...
  • Fototapeta w łazience? Liczba postów: 32 Grupa: Łazienki -... Na ścianie suchej ( bez umywalki i wanny) mam tapetę od dluzszego czasu, z 8 lat. Winylowa na papierze, gruba, bez dodatkowego zabezpieczenia. Z wilgocią nie wi...
  • Meble w łazience Liczba postów: 3 Grupa: Łazienki -... Ja postawiłam na klasyczne meble w kolorach bieli i szarości. Coś takiego jak tutaj https://www.edinos.pl/meble-do-lazienki. Takie meble idealnie wpasowują się....
  • Grzejniki dekoracyjne Liczba postów: 2 Grupa: Łazienki -... https://www.budnet.pl/forum/
  • Łazienka w stylu angielskim - aranżacja Liczba postów: 7 Grupa: Łazienki -... Ja lubię nowoczesne wnętrze łazienki, ale chętnie dodałabym drobne elementy wystroju w stylu glamur. Lubię gdy w łazience jest nastrojowo. Kocham świece i komin...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 275

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >