Pęknięta szyba

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

21 listopada 2014, 17:36

Zgadzam sie: good 0 bad

zwłaszcza przed zimą należy podjechać do serwisu włączając ciepły nadmuch może dojść do pęknięcia szyby na całej powierzchni.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 listopada 2014, 12:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: janek65 napisał: zwłaszcza przed zimą należy podjechać do serwisu
włączając ciepły nadmuch może dojść do pęknięcia
szyby na całej powierzchni.


Nie pomyślałam o takiej możliwości. W takim razie podjadę do serwisu i załatwię to przed mrozami.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 listopada 2014, 16:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Kitek napisał: marecki31, długo trzeba czekać na wymianę ? Można
podjechać tak z ulicy ,czy lepiej zadzwonić?


Lepiej zadzwoń i umów się konkretnie. Wtedy spędzisz góra godzinę w warsztacie na takiej wymianie.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 listopada 2014, 21:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Lesio napisał: Ja mam pytanie do rzecznika, macie filie w różnych
miejscach kraju?


Posiadamy serwisy we wszystkich większych miastach w Polsce. Szczegółową mapę znajdzie Pan na naszej stronie internetowej pod adresem www.nordglass.pl/pl/samochodowe,c7/znajdz-serwis,a13.html

W razie pytań jestem do dyspozycji.

Pozdrawiam, Sebastian Nikulski
Online Ekspert NordGlass

Zgłoś | Cytuj | Link

25 listopada 2014, 19:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: marecki31 napisał: Użytkownik Gość: Kitek napisał:
marecki31, długo trzeba
czekać na wymianę ? Można

podjechać tak z ulicy ,czy lepiej
zadzwonić?




Lepiej zadzwoń i umów się konkretnie. Wtedy spędzisz
góra godzinę w warsztacie na takiej wymianie.


Dzięki , zadzwoniłam i jestem na czwartek umówiona. Musze przyznać że w porządku warsztat. Z terminem dopasowali sie do mojego czasu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 listopada 2014, 10:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Można pęknięcia naprawiać, czy tylko wymiana?

Zgłoś | Cytuj | Link

30 listopada 2014, 14:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak są małe ubytki i czyste to można naprawić , ale jeśli jest zanieczyszczony to już tylko wymiana pozostaje. Podjedź do dobrego serwisu to ocenią od ręki.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 grudnia 2014, 17:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Kilka miesięcy już jeżdżę, to zabrudzone, ale dzięki podjadę i się upewnię.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 grudnia 2014, 20:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Marcell napisał: Kilka miesięcy już jeżdżę, to zabrudzone, ale dzięki
podjadę i się upewnię.


Jak kilka miesięcy jeździsz to pozostaje tyko wymiana . Ja jeździłem 3 miesiące i już kwalifikowała się tylko do wymiany.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 grudnia 2014, 14:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Panie Sebastianie a na czym polega ta nanopowłoka nakładana na szybę?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Osrodek Terapii Uzależnień Liczba postów: 86 Grupa: Trudne tema...
  • Ciąża a badania Liczba postów: 29 Grupa: Trudne tema... Badania prenatalne https://gabinetycukrowa.pl/badania-prena talne-szczecin/ stanowią kluczowy element opieki zdrowotnej dla przyszłych matek i ich nienarodzonych...
  • Problem alkoholowy - jak walczyć? Liczba postów: 271 Grupa: Trudne tema... Z tego co wiem, szukanie pomocy w leczeniu alkoholizmu jest kluczowe na drodze do wyzdrowienia. Dlatego ważne jest mówienie o https://alkodoktor.pl/ jako źródle...
  • Marketing Liczba postów: 97 Grupa: Trudne tema... Jeśli szukacie dobrego specjalisty z branży marketing, IT, finanse lub sprzedaż i na popularnych portalach ogłoszeniowych nie możecie znaleźć sensownego kandyda...
  • Jak o siebie dbacie? Liczba postów: 1707 Grupa: Trudne tema... Moge Wam wszystkim sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę nowoczesnej i profesjonalnej kliniki dentystycznej Ochota na Uśmiech - metody wstawiania zębów...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19161 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 286

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >