Podnośnik koszowy

« Powrót do grupy: Domy szeregowe

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

22 marca 2018, 20:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: hanke napisał: Zawsze, gdy pojawi się potrzeba to wynajmuję podnośnik koszowy
U nas początkowo też tak robiliśmy. Ale dość szybko okazało się, że nam się to nie kalkuluje. Dużo wygodniej, i taniej, w przypadku naszej firmy, która często korzysta z podnośnika koszowego, jest mieć go cały czas do dyspozycji. Dlatego zainwestowaliśmy w podnośnik firmy http://haulotte.pl/ i jesteśmy z inwestycji zadowoleni. Posiadanie takie sprzętu na własność, wpłynęło także na poprawę naszego wizerunku u naszych kontrahentów.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 kwietnia 2018, 14:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli mieszkacie w województwie zachodniopomorskim to polecam wam zgłosić się do firmy www.robotyziemneladniak.pl, która świadczy profesjonalne usługi podnośnikowe. Współpracowałem z nimi i mogę potwierdzić ich pełną rzetelność.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 kwietnia 2018, 11:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Tego typu podnośnik możecie zakupić od firmy www.pulslift.com Firma ta oferuje również wynajem podnośników. Sam korzystam ze sprzętu, który od nich zakupiłem i jestem z niego bardzo zadowolony.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 kwietnia 2018, 12:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Takie usługi to tylko od specjalistów należy brać

Zgłoś | Cytuj | Link

10 kwietnia 2018, 14:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Ostatnio miałem problem z hydrauliką w moim podnośniku koszowym. Postanowiłem zgłosić się do firmy www.prefa-zuraw.pl, która zajmuje się Serwisowaniem i naprawianiem hydrauliki. Firma ma swoją siedzibę w Szczecinie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 kwietnia 2018, 21:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja proponowałbym uważać na te wszystkie podnośniki.

https://www.aasapolska.pl/pozyczka-online/250 0-zlotych/24-miesiace

Ten post był edytowany przez Porodej123 dnia: 19 kwietnia 2018, 10:09
Zgłoś | Cytuj | Link

7 maja 2018, 10:21

Zgadzam sie: good 0 bad

W tym temacie nie ma kompromisów bo prace na wysokościach to jest poważana sprawa. Ja wynajmowałem kilka razy podnośniki z firmy www.regan.eu. Firma ma doskonałych fachowców i sprawdzone maszyny i pozwolenia.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 maja 2018, 22:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja na szczęście nie potrzebuje takich usług

Zgłoś | Cytuj | Link

26 maja 2018, 09:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Muszę pilnie wynająć podnośnik i szukam najlepszej oferty cenowej. Przeglądałam sporo ofert, które porównałam i z tych ofert najbardziej odpowiada mi ta https://hvlft.com/podnosniki . Jednak nie chcę podejmować pochopnej decyzji i chętnie dowiem się jakie Wy możecie polecić mi firmy oferujące usługi wynajmu podnośników.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 września 2018, 10:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Też jestem właścicielem podnośnika koszowego. Ostatnio miałem problem z hydrauliką siłową w nim. Zdecydowałem się zgłosić do firmy www.prefa-zuraw.pl, która zajmuje się naprawianiem hydrauliki siłowej. Swoje zadanie wykonali szybko i w dobrej cenie, więc polecam ich wam.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dobra restauracja Liczba postów: 318 Grupa: Domy szereg... Jakiś czas temu z mężem byliśmy w restauracji na obiedzie. Zobaczcie na stronę restauracje na American House - przyjęcia ślubne w Warszawie - tam można smacznie...
  • Dobry sklep meblowy Warszawa Liczba postów: 97 Grupa: Domy szereg... Jaki sklep meblowy w Krakowie polecacie? meble modułowe online
  • Przewody i bezpieczniki Liczba postów: 33 Grupa: Domy szereg... Jeśli potrzebujesz kondenatorów i innych elementów elektroniki, jak przewody oraz kable warto zwrócić uwagę na ofertę hurtowni Balticad https://balticad.eu/. Za...
  • Zabawki dla dzieci Liczba postów: 52 Grupa: Domy szereg... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonych produktów medycznych dla dzieci i niemowląt, to polecam Wam....
  • Stolarka aluminiowa – Okna aluminiowe Liczba postów: 7 Grupa: Domy szereg... Wybierając okna do naszego nowego domu, postawiliśmy na Domega i to był strzał w dziesiątkę. Wytrzymałe, estetyczne i w dobrej cenie.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 207

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >