Pokój ze szkła

« Powrót do grupy: Ekspert aranżacji wnętrz

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

10 października 2011, 14:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Noo co dziewczyna chce sb posadzić kilka roslinek :D

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 października 2011, 11:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Zupełnie nie wiem co Was dziwi... przecież są wysokie rośliny domowe doniczkowe, i można sobie coś takiego stworzyć, co najlepsze to niesamowicie się człowiek relaksuje w takim pomieszczeniu. Mi pomysł bardzo się podoba

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 maja 2013, 11:58

Zgadzam sie: good 0 bad

w pomieszczeniach biurowych fajnie wygląda takie szklane, wydzielone pomieszczenie ale w w domowym wnętrzu to chyba już średnio, no chyba, że salon to nowoczesne wnętrze, mi się bardzo podobają szklane rozwiązania, ale w bardziej delikatnej formie

Zgłoś | Cytuj | Link

18 maja 2013, 15:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeli chodzi o dzieci, to wyjciem moe by postawienie takiej cianki nie ze szka tylko z pleksiglasu (chocia pleksi jest duo drosze) - na pewno jest to bardziej bezpieczne.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 maja 2013, 22:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Ścianka z pleksi będzie lepszym rozwiązaniem bo będzie trwalsza, na pewno się nie stłucze, chyba, że dziecko przywali w nią krążkiem hokejowym z ogromną prędkością, a na to raczej marne szanse.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 lipca 2013, 11:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Ale takich ścianek nie buduje się ze zwykłego szkła, tylko hartowanego i nie ma nawet opcji, żeby popękały czy się zbiły. Nawet jeśli w jakimś ekstremalnym przypadku ścianka miałaby pęknąć (choć to naprawdę mało prawdopodobne) to znajdujące się między warstwami szkła specjalne folie utrzymają pęknięte kawałki w jednym miejscu i zapobiegną ich rozsypaniu. Inna sprawa to rzeczywiście fakt, że szkło wyjdzie dużo taniej niż pleksiglas.



www.rabatybudowlane.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

7 sierpnia 2013, 08:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiesz sam pomysł na wydzielenie kącika do wypoczynku jest fajny- mi się podoba, a szkło - nowoczesny styl - sam w sobie ciekawy, jeśli nie ma to być miejsce prywatne to moim zdaniem fajny pomysł:)

Zgłoś | Cytuj | Link

14 sierpnia 2013, 12:07

Zgadzam sie: good 0 bad

mnie też się marzyła taka oranżeria, zbierałam sobie na dysku co ciekawsze aranżacje...tak na przyszłość (także salonów kąpielowych).

Zgłoś | Cytuj | Link

22 sierpnia 2013, 08:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Mmm wspaniale brzmi - pomysł z kącikiem od odpoczynku.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 sierpnia 2013, 14:12

Zgadzam sie: good 0 bad

mam tego więcej, do kontemplacji:) polecam przeglądnięcie katalogów z aranżacjami wnętrz z max-fliz. Odpłynęłam.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 196

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >