Pokrycie dachu

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 54 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  15 16 17 18 19  ▸  ▸▸

11 września 2014, 14:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam ocieplony strych i położoną dachówkę i jest dobrze. Nigdy bym nie dał blachy, jeśli strych miałby być mieszkalny. Tak polecili mi panowie z http://abud-dach.eu/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 września 2014, 22:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Szkoda, że na stronie nie ma produktów.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 września 2014, 13:32

Zgadzam sie: good 0 bad

hurtownia pokryc dachowych dachlux http://www.dachlux.pl/ jest dobrze wyposazona w rozne akcesoria do dachow jak i dachowki np. dachowki ceramiczne, dachowki betonowe itp. Do tego tez maja atrakcyjne ceny

Zgłoś | Cytuj | Link

17 września 2014, 19:34

Zgadzam sie: good 0 bad

ja od siebie polecam dachówkę serii TITANIA od firmy Creaton, super wygląd i nowoczesność :)

Zgłoś | Cytuj | Link

18 września 2014, 18:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: viwer234 napisał: hurtownia pokryc dachowych dachlux http://www.dachlux.pl/ jest dobrze
wyposazona w rozne akcesoria do dachow jak i dachowki np.
dachowki ceramiczne, dachowki betonowe itp. Do tego tez maja
atrakcyjne ceny


spory wybór creatona w na pawdę dobrej cenie! a już miałem brać gdzie indziej ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 września 2014, 20:34

Zgadzam sie: good 0 bad

jeszcze często można trafic CREATONA na jakiejs wyprzedazy, a wtedy to juz zupelna radosc :) oraz sukces na lata

Zgłoś | Cytuj | Link

18 września 2014, 22:31

Zgadzam sie: good 0 bad

jeśli trafisz dachówki firmy Creaton na wyprzedaży to chyba musisz być mega szczęściarzem ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

20 września 2014, 16:21

Zgadzam sie: good 0 bad

ja czesto trafiam, takze nie narzekam :D jak chcesz to jak znajde CREATONA na promocji to Ci wysle na priv :) co Ty na to?

Zgłoś | Cytuj | Link

21 września 2014, 18:56

Zgadzam sie: good 0 bad

to poproszę jak najbardziej ;) będę wdzięczny :)

Zgłoś | Cytuj | Link

22 września 2014, 19:22

Zgadzam sie: good 0 bad

A gdzie wy znajdujecie takie okazje? :D Chociaż uważam, że Creatona to i bez promocji warto kupić, to inwestycja na lata, jak najbardziej opłacalna

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 54 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  15 16 17 18 19  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 354 Grupa: Robimy dach Wiata garażowa zwykle pokryta jest blachotrapezem.
  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 146

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >