Pokrycie dachu

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 54 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

3 czerwca 2011, 13:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Zapoznaj się z artykułem o Wyborze dachu w darmowej gazecie budowlanej eFachowiec http://efachowiec.info/?site=numer_2011_2

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 sierpnia 2011, 10:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie jestem za zakupem blachodachówki, która znacznie lepiej izoluje latem i zimą.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 sierpnia 2011, 11:15

Zgadzam sie: good 0 bad

A co sądzicie o ceramicznych dachówkach ??

Zgłoś | Cytuj | Link

28 września 2011, 15:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Co za piękna reklama... to nie miejsce na to !!

Zgłoś | Cytuj | Link

29 kwietnia 2012, 21:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Proszę polecajcie dachówki, które można położyć na duży dach dwuspadowy:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 lipca 2012, 09:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik pitrek88 napisał: A co sądzicie o ceramicznych dachówkach ??Użytkownik pitrek88 napisał: A co sądzicie o ceramicznych dachówkach ??

jak dla mnie to pokrycie dachowe premium. Bardzo trwałe. Dobrych producentów dachówek jest sporo. Tutaj masz zestawienie producentów dachówek i ich katalogi ofertowe: http://dach-pol.pl/materialy-dachowe.html

Zgłoś | Cytuj | Link

26 sierpnia 2012, 15:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam dach: pełne deskowanie, papa i blachodachówka. Za blachą przemówił wygląd, cena i według mnie większa szczelność-mniejsza ilość łączeń.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 kwietnia 2013, 13:09

Zgadzam sie: good 0 bad

według mnie dach jest jednym z najważniejszych elementów. Do izolacji jego proponuje folię bąbelkową http://www.neopak.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

19 kwietnia 2013, 14:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja z kolei po tegorocznej zimie przekonałem się do dachówek bitumicznych. Opórcz wielu zalet są rownież łatwe w montażu. Polecam każdemu!

Zgłoś | Cytuj | Link

10 maja 2013, 10:46

Zgadzam sie: good 0 bad

ja jako konserwatysta budowlany będę się upierał, że najlepszym pokryciem dachu są dachówki ceramiczne, wiem, że jest to drogie rozwiązanie, ale przez długie lata dach będzie bez zarzutu pełnił swoją funkcję

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 54 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...
  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 353 Grupa: Robimy dach Najlepiej jest poznać opinie użytkowników ponieważ bardzo często problemy moga pojawiać się po kilku latach w przypadku dachu. Ja jestem dużym zwolennikiem wybo...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19154 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 217

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >