Polecane salony drzwi

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

24 sierpnia 2009, 14:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Zawsze myślałam, ze właśnie tam jest najlepsza obsługa i serwis techniczny, po prostu korzystam z ich usług i nigdy się nie zawiodłam.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 sierpnia 2009, 15:03

Zgadzam sie: good 0 bad

m_kwiecien ma rację. Komfort to po prostu sieć sprzedaży z szerszym asortymentem, nie specjalizują się tylko w drzwiach. Nie twierdzę, że się na tym nie znają ale ja też wolałbym temat drzwi konsultować w wyspecjalizowanej w tym kierunku firmie. Podobnie zresztą jak i inne konkretne sprawy. Moim zdaniem wyspecjalizowana firma + serwis przebije z miejsca każdy sklep typu Komfort czy hipery, które w końcu też mają obsługę techniczną.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 sierpnia 2009, 11:57

Zgadzam sie: good 0 bad

No nie, to prawda, jednak można u nich kupić dosłownie wszystko, a jak czegoś nie ma to zaraz sprowadzają i za to ich cenię bo nie muszę biegać od sklepu do sklepu.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 września 2009, 02:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli mogę coś dodać, to mają tam rewelacyjne drzwi szklane. Zakochałem się w nich na zabój :D

Zgłoś | Cytuj | Link

13 września 2009, 13:48

Zgadzam sie: good 0 bad

rewelacyjne drzwi szklane firmy Gipsy Kings które możesz dostać wszędzie tak samo mają Entrę Porte i kilku innych równie dobrze możesz kupić ten towar u autoryzowanego przedstawiciela danej fabryki gdzie ekipa montażowa ma specjalizacje i błogosławieństwo producenta.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 maja 2013, 22:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie bardzo podobają się drzwi z Glass House, mają spory wybór, dbają i klienta no i przede wszystkim mają piękne projekty :)

Zgłoś | Cytuj | Link

12 czerwca 2013, 14:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja ostatnio kupiłem drzwi z krakowskiej firmy Nasze Drzwi, wykorzystując zniżkę z gazetki/strony http://rabatybudowlane.pl. Solidnie i oszczędnie, więc pewnie coś jeszcze wyszukam na tej stronie, bo meble do kuchni też wypadałoby już powymieniać.

Ten post był edytowany przez donpedro dnia: 21 czerwca 2013, 16:12
Zgłoś | Cytuj | Link

13 czerwca 2013, 14:36

Zgadzam sie: good 0 bad

W grudniu zamówiłem drzwi z firmy wagdoor (okolice Rzeszowa). Fajne chłopaki i na pewno pomogą dobrac optymalny model a i cenowo można ponegocjować.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 czerwca 2013, 15:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam firmę Nasze Drzwi z Krakowa. Maja bogata ofertę i przystępne ceny. Na tej stronie można znaleźć rabaty na ich drzwi i montaż http://www.rabatybudowlane.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

15 czerwca 2013, 07:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Do salonu można założyć drzwi przesuwane. Fajnie one wyglądają. Polecam firmę Drzwi Studio. Zobacz ofertę: http://www.drzwistudio.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • zabezpieczenie domu Liczba postów: 26 Grupa: Montujemy o... Moim zdaniem warto dmuchać na zimne!
  • Parapety, ale jakie? Liczba postów: 2 Grupa: Montujemy o... Do wykonania parapetu drewnianego nadaje się w zasadzie każde drewno. Jeśli zależy nam jednak na tym, aby element ten służył nam przez dłuższy czas, postawmy na...
  • Wymieniać drzwi czy nie? Liczba postów: 138 Grupa: Montujemy o... Do takich drzwi dobrałbym też odpowiednią klamkę... Taką z mosiądzu do drzwi zewnętrznych! W tym sklepie https://www.klamkidodrzwi.sklep.pl/nowos ci,mosiezne_kla...
  • Okna Szczecin-która firma najlepsza? Liczba postów: 306 Grupa: Montujemy o... Jeśli szukasz wysokiej jakości stolarki okiennej i drzwiowej, sprawdź ofertę GEALAN. Na ich stronie znajdziesz szeroką gamę produktów dostosowanych do różnych p...
  • jakie drzwi? Liczba postów: 615 Grupa: Montujemy o... Jeszcze jak obsługa posprzedażowa, gwarancyjna i pogwarancyjna będzie na poziomie 5+ to będzie już idealnie :).

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 197

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >