Witam serdecznie. Pytanie do dekoratorów wnętrz. Czy w
roku 2020 tapety na ścianę to dobra opcja? Znalazłam taki
wzór https://wallcolors.pl/tapety/4358-tapeta-koni
e-bez.html i zastanawiam się nad zakupem i
upiększeniem nim korytarza w moim domu :P
Szanowni Państwo,
dobrą „bazą” dla tapety są odpowiednio przygotowane,
gładkie ściany. Do przygotowania podłoża do dalszych
prac wykończeniowych, jak tapetowanie czy malowanie polecam
wykorzystać gładź Śnieżka Acryl-Putz® ST10 Start. Jest
to gładź 2w1: start + finisz. Łatwo się urabia i
aplikuje, dobrze trzyma się podłoża, nie rozwarstwia się
i tworzy elegancką, śnieżnobiałą powierzchnię. Dla
uzyskania pożądanego efektu rekomenduję przynajmniej
dwukrotną aplikację gładzi.
Panele słoneczneLiczba postów: 6Grupa: Moja budowa
Z panelami jest tak, że najwięcej zależy od tego, jakie masz zużycie i co chcesz nimi zasilać. Coraz więcej osób idzie w PV nie tylko po to, żeby obniżyć rachun...
PodatkiLiczba postów: 77Grupa: Moja budowa
Fundacja rodzinna to temat, który coraz częściej pojawia się w dyskusjach przedsiębiorców. Sam zacząłem się nim interesować dopiero niedawno i okazało się, że z...
Strony internetoweLiczba postów: 1Grupa: Moja budowa
Jeżeli ktoś planuje stworzenie nowej strony internetowej lub rozpoczęcie działań reklamowych w Google, mogę polecić firmę Netfortis https://goldenegg.pl/ . Sam....
Dotacje na budowę domuLiczba postów: 14Grupa: Moja budowa
Właśnie zsiadłam na chwilę nad planem budowy i muszę przyznać, że temat wypisów i wyrysów jest dość istotny, a często niedoceniany. W pracy znajoma mówiła, że m...
planowanie budowyLiczba postów: 6Grupa: Moja budowa
Cześć wszystkim!
Znalazłam ostatnio bardzo ciekawy artykuł dotyczący planowania budowy własnego domu - od pierwszych pomysłów, przez budżet, projekt, aż po form...