Pomysł na urządzenie nowoczesnego apartamentu?

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

12 marca 2015, 10:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli szukasz inspiracji przy projekcie, to ja zdecydowanie byłem zadowolony z http://mwh.com.pl/ . Współpracowałem z nimi przy budowie domu, który teraz wygląda bardzo dobrze. Widać, że to prawdziwi profesjonaliści.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 marca 2015, 15:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bardzo lubię współpracować z architektami i dekoratorami, którzy mają fajne pomysły i umieją zaciekawić klienta. Mój znajomy spod Piły właśnie urządzał dom w stylu loftowym i korzystał z pomocy architektonu – właśnie mu wszystko w drobnych szczegółach zaprojektowali. Zwłaszcza mi się podobało zastosowanie cegły na ścianach – bardzo ładnie dekorowały wnętrze.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 marca 2015, 15:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Podzielam opinię, że dekorator często potrafi pomyśleć o rzeczy, o której użytkownik nie myśli. Chodzi mi na przykład o wykorzystanie pomieszczeń nietypowych i trudnych, tj.: piwnice, poddasze czy jakieś schowki.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 kwietnia 2015, 20:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli masz wyobrażenie, jak ma wyglądać Twoje mieszkanie to juz połowa sukcesu. Resztą powinni zająć się specjaliści. Na rynku sporo jest firm projektujących, aranżujących wnetrza, ale warto kierować ie opiniami dotychczasowych klientów i przejrzeć wcześniejsze realizacje. W stolicy wielu chwali sobie http://370studio.pl/ i tu bym zaczęła negocjacje. Nowoczesne rozwiązania, pomysły i doświadczenie połączone z Twoimi wymaganiami pozwolą stworzyć wnętrze idealne, w którym zawsze będziesz czuła się dobrze,a o to chodzi :)

Zgłoś | Cytuj | Link

9 kwietnia 2015, 17:20

Zgadzam sie: good 0 bad

W każdym nowoczesnym apartamencie przydadzą się dekoracje, które w elegancki i ciekawy sposób wyeksponują ściany, sufit, okna, drzwi, podłogi, kominek i inne dekoracje.
Idealnie nadaję się do tego styropianowa sztukateria, która wraca do trendów dekoracji.
Dostępne różnorodone wzory elementów wkomponują się w dany charakter pomieszczenia i sprawią, że nabierze ono indywidualnego i oryginalnego wyglądu, a przede wszystkim będzie się chciało w nich częściej przebywać.
Sztukaterią można się bawic i tworzyć różnorodne dekoracje. Można łączyć style.
Malować na ulubione kolory. Łączyć z innymi materiałami i elementami dekoracyjnymi (kamieniem , drewnem, cegłami, obrazami, lustrami, itp.)
Warto zapoznać się z różnorodnymi wykończeniami sztukaterią i realizacjami.









Ten post był edytowany przez Ekspert Sztukaterii WMB dnia: 9 kwietnia 2015, 17:23
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 maja 2015, 12:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Uaa.. świetne te wnętrza :)

Zgłoś | Cytuj | Link

4 maja 2015, 15:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo fajne wnętrza które charakteryzują się zarówno ładną kolorystyką jak i luksusem,meble są tapicerowane lub z litego drewna,całość idealnie tutaj pasuje. Od siebie mogę dodać jedynie aby pomyśleć o stylowych i designerskich krzesłach,fotelach które znajdziecie na www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 152

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >