Pomysł na wakacje

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 31 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

13 kwietnia 2016, 16:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak co roku zapewne pojadę nad morze :) Myślę całkiem poważnie o Łebie. W sumie to słyszałam na temat Łeby wiele dobrych opinii, a znajoma podesłała mi link do łeba noclegi. Co sądzicie o tamtych rejonach? Czy to dobry pomysł?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 kwietnia 2016, 21:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Morze jest super aczkolwiek niektórzy "plażowicze" mogą być uciążliwi.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 maja 2016, 09:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Polska jest dobrym wyborem na krótkie wycieczki, w lecie raczej ciężko o odpoczynek nad morzem. Na dłuższe wyjazdy wolę pojechać gdzieś za granicę, ostatnio marzy mi się rejs na Karaiby i znalazłem nawet w przystępnej cenie na http://www.tanierejsowanie.pl. Ale i tak będę musiał odłożyć przez co najmniej dwa lata, mam nadzieję, że będzie warto.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 maja 2016, 21:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja lubię spędzać wakacje nad morzem żeglując i zawsze udaje mi się to osiągnąć z www.globtourist.com

Zgłoś | Cytuj | Link

22 maja 2016, 22:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Mazury to na prawdę cud natury, tylko tam mogę odpocząć na prawdę.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 maja 2016, 12:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam znajomych, którzy co roku jeżdżą na Mazury. Ja jednak wolę na wakacje wybierać zagraniczne kierunki.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 września 2016, 13:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciekawym pomysłem jest na przykład Bułgaria i wypożyczenie tam auta. Top Rent A Car Bułgaria ma bardzo dobre oferty taniego wynajmu samochodów i dobry serwis: https://toprentacar.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

14 października 2016, 15:13

Zgadzam sie: good 0 bad

wakacje w Polsce są drogie, za prawie ta same pieniądze można wybrać się gdzieś za granice :)

Zgłoś | Cytuj | Link

17 października 2016, 11:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja już nad Polskie morze nie jadę! Kurtka i płaszcz przeciwdeszczowy to podstawa u nas nad Bałtykiem.. Tym bardziej, że obecnie nie trudno znaleźć w internecie tanie bilety lotnicze np. na eloty.pl we wszystkie strony świata. Cenowo wychodzi bardzo podobnie a przynajmniej nie trzeba bać się o pogodę :P

Zgłoś | Cytuj | Link

8 grudnia 2016, 23:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Wcale nie musi być drogo w Polsce, zależy gdzie konkretnie się wybieracie :) A na fajny rodzinny wyjazd jest wiele fajnych miejsc np. http://www.hotelfajkier.pl/dla-dzieci w okolicach Jury Krakowsko Częstochowskiej :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 31 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 171

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >