Potrzebny wkrętak

« Powrót do grupy: narzedzia budowlane Opinie .

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

29 lutego 2012, 16:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: złotaraczka59 napisał: czyli generalnie sugerujecie, ze warto zakupic taki wkretak
?

Jak mówiłem, wkrętaka nie posiadam, ale inne narzędzia tej firmy sprawują mi się dobrze, więc chyba warte swojej ceny.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 marca 2012, 14:38

Zgadzam sie: good 0 bad

mój mąż ma ten zestaw
http://www.ceneo.pl/14877847 poleca, wkurzałam się że tyle wydał, ale za jakość trzeba zapłacić, nie ma co kusić się na tańsze bo w efekcie i tak wychodzi drożej.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 kwietnia 2012, 11:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Michał123 napisał: Potrzebuję dobrego wkrętaka dynamometrycznego. Interesuje
mnie narzędzie z wyższej półki, dokładniej chodzi mi o
polecenie jakiejś dobrej firmy - SPRAWDZONEJ przez was, nie
jakiegoś bubla z Chin. Właśnie z tego powodu proszę o
radę ;)


Michał123 - nie wiem do czego konkretnie planujesz uzywac ten wkretak i mysle ze dobrym rozwiazaniem dla Ciebie bylby ten Zestaw- jest tam kilka rożnych rozmiarow wkretow i moze bedzie to dla Ceibie dobra opcja:)

Ten post był edytowany przez zygmnut dnia: 10 kwietnia 2012, 11:28
Zgłoś | Cytuj | Link

10 kwietnia 2012, 15:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja uważam że takie coś jest zawsze potrzebne, nie znasz dnia ani godziny :D Ja wolę mieć swoje, i jako kobieta to mówię heheh nie lubię biegać po sąsiadach i pożyczać... jednak swoje to swoje :)

Zgłoś | Cytuj | Link

25 kwietnia 2012, 08:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie:) Ja chyba mam juz komplet narzedzi, do elektronarzędzi po warsztatowa "broń sieczną":)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 września 2012, 18:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się z Wami,zestawy elektronarzędzi zawsze są potrzebne w każdym domu. Nigdy nie wiadomo kiedy wypadnie remont,więc na wszelki wypadek warto je mieć przy sobie,dodajmy że chodzi o dobre narzędzia,solidnych firm.



www.narzedziowy.pl – sklep z narzędziami.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 września 2012, 16:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Dużo majsterkuje i z firm, które wytrzymały najdłużej to Stanley i Coval. Jakiś czas temu zacząłem używać Neo i są naprawdę niezłe. Za jakośc trzeba zapłacić: http://megastore.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

29 października 2012, 14:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Także mam wkrętaki Neo i jestem z nich zadowolony, zakupiłem zestaw 2 sztuk za 21 zł i jestem z tego zadowolony. http://megastore.pl/15460,Zestaw-wkretakow-Neo-2-szt-w-kpl-p laski-i-krzyzowy.html

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2


Komentarze

Aby dodać post, należy się zalogować.

Ostatnio na forum

  • Wiertarka udarowa Liczba postów: 3 Grupa: narzedzia b... Kupowałem praktycznie od zera wszystkie narzędzia na budowę naszego domu. Wkrętarka z udarem fatmax, wyrzynarka, piła (bączek) tez, szlifierka kątowa Bosch, poz...
  • Elektronarzędzia. Gdzie kupić i jakie. Proszę o p... Liczba postów: 41 Grupa: narzedzia b... My się budujemy sami. I jesteśmy zdani sami na siebie na budowie. U nas mój Tato jest budowlancem i to on jest głową wszystkiego. My z mężem wykonujemy te ciężk...
  • jaka szlifierka Liczba postów: 32 Grupa: narzedzia b... Zakup szlifierki kątowej to nie taka łatwa sprawa jakby się mogło wydawać. Na rynku mamy wielu producentów oferujących swoje produkty. Pytanie jakie trzeba sobi...
  • Materiały spawalnicze Liczba postów: 5 Grupa: narzedzia b... Prowadząc działalność w tym zakresie musimy zadbać o odpowiednie wyposażenie naszych pracowników. W dzisiejszych czasach liczy się najbardziej wysoka jakość ofe...
  • Jaka wiertarko wkrętarka Liczba postów: 12 Grupa: narzedzia b... Użytkownik januszkk napisał: Czy ktoś może zna się w temacie? Szukam nowego sprzętu do firmy i nie wiem co kupić. Może mi doradzicie? Sądzę ,że dobrym wyborem....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 347

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >