Projekt hali magazynowej

« Powrót do grupy: Innowacje w budownictwie

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

28 września 2017, 08:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy ktos może polecić dobrą firmę wykonującą hale/magazyny - uwaga w KRAKOWIE?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 września 2017, 08:13

Zgadzam sie: good 0 bad

W Krakowie to ja znam jedną dobra firmę - http://www.legprzem.com.pl/generalny-wykonawc a/# - oni oferują profesjonalne powierzchnie magazynowe. Sporawdz sobie ich stronkę. Są naprawde profesjonalni i rzetelni.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 września 2017, 11:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Szukacie dobrych projektów hali magazynowych ? Nie wiecie jaka oferta firmy będzie dla was najlepsza ? Osobiście korzystałem z 2 firm w zakresie budowania hali stalowych i w szczególności do gustu przypadła mi oferta firmy CoBouw http://cobouw.pl/ świetnej jakości nowoczesne projekty hali stalowych. Bardzo sprawdzona na rynku firma w zakresie budowania stalowych obiektów przemysłowych, w tym hal magazynowych, produkcyjnych, logistycznych, handlowych, chłodni i mroźni. Każdy projekt realizują wykorzystując pełen potencjał doświadczenia, zaawansowanych możliwości technologicznych i zaangażowania.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 listopada 2017, 17:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja od siebie bez dwóch zdań mogę polecić projektowanie magazynów firmy Nedcon. Sama ostatnio orientowałam się w tym temacie, i uważam że to właśnie ta firma ma doradztwo na najwyższym poziomie. Dlatego nie zastanawiałabym się długo nad tym tematem.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 stycznia 2018, 22:34

Zgadzam sie: good 0 bad

przy szukaniu ekipy która podejmie się wykonania projektu takiej hali trzeba pamiętać, żeby wybrać dobrych fachowców np https://figura.team -panowie działają na rynku 14 lat i wykonują projekty profesjonalnie i terminowo

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 marca 2018, 13:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli poszukujecie sprawdzonej firmy, która zajmuje się projektowaniem hal to polecam wam zgłosić się do www.promus.com.pl Zajmują się projektowaniem budynków i wykonywaniem konstrukcji stalowych, dzięki czemu świadczą kompleksowe usługi związane z budową hali. Ich siedziba znajduje się w Rudzie Śląskiej.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 marca 2018, 15:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli interesuje nas konkretny a zarazem innowacyjny projekt budynku komercyjnego, to na pewno warto zastanowić się nad sprawdzoną pracownią projektową, która się podejmie zadania i stanie na wysokości zadania, a jedną z takich jest pracownia projektowa TrzyTrzecie w Warszawie. Moim zdaniem warto postawić na sprawdzone i doświadczone firmy.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 marca 2018, 08:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Hmmm znaczy jeśli o mnie chodzi to radzę zlecić to wszystko jednej firmie i mieć kłopot z głowy.Serio, bo jakby tak szukać poszczególnych podwykonawców- tu architekt, tak ktoś od logistyki, tamci od montażu... to przecież można kręćka dostać. Z resztą nie ma też żadnej gwarancji że ostatecznie wszystko będzie ze sobą współgrało. To musi nad tym czuwać generalny wykonawca jak Commercecon który wszystko od podstaw zaplanuje (projekt również) i odda realizację dopiero kiedy będzie ukończona. Dla inwestora jest to dużo wygodniejsze, nie mówiąc jużo niższych kosztach i krótszym czasie

Zgłoś | Cytuj | Link

3 kwietnia 2018, 20:56

Zgadzam sie: good 0 bad

W kwestii oświetlenia to polecam oczywiście oświetlenie Led. Jest praktyczne, nowoczesne, energooszczędne. Tu firma Toram http://www.toram-systems.eu/ się specjalizuje w montażu. Bardzo dobra jakość wykonania. Jak najbardziej ich polecam w tym zakresie.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 kwietnia 2018, 13:31

Zgadzam sie: good 0 bad

JARTOM obserwujcie. Skoro mają 99 proc. tego rynku to chyba jasne jest, kogo warto obserwować, a w jakim przypadku to nie ma sensu. Współpracujemy z nimi od dosyć dawna, nie ma żadnych problemów, pełen wsparcie przy szukaniu i zbywaniu nieruchomości. A zresztą - w takiej branży naprawdę nie jest łatwo o konkretnego klienta... Bez kontaktów daleko nie zajedziecie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Nowoczesne budownictwo?] Liczba postów: 65 Grupa: Innowacje w... Szanowni Państwo, Szczególną uwagę warto zwrócić na rodzaj materiału ociepleniowego oraz zastosowany system wykończenia elewacji (preparat gruntujący, zaprawa k...
  • Tanie domy szkieletowe Liczba postów: 76 Grupa: Innowacje w... Polecam Skandic Hus jeżeli jesteś zainteresowany ciekawym projektem na ładny i wygodny dom.
  • pompy ciepła Liczba postów: 30 Grupa: Innowacje w... Jeżeli szukacie producenta pomp to tutaj znajdziecie firmę, która jest jest niezależnym, rodzinnym, europejskim producentem i globalnym dostawcą pneumatycznych...
  • Budowa hali Liczba postów: 241 Grupa: Innowacje w... Jeśli chodzi o znaki, to podczas budowy nowych osiedli konieczne jest także zaplanowanie dróg oraz ich właściwe oznakowanie. Informacje na ten temat można znale...
  • Centrala pożarowa Liczba postów: 13 Grupa: Innowacje w... Z jakich systemów zabezpieczeń korzystacie? producent ogrodzeń aluminiowych

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 252

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >