Projektowanie - Tłuszcz - mazowieckie - Szukam

« Powrót do grupy: Ekspert aranżacji wnętrz

7 marca 2013, 13:31

Zgadzam sie: good 1 bad

Chciałabym miec projekt pokoiku dla dziecka, wiecie moze kto tak ladnie mi zrobi ? Znacie jakiś dobrych fachowców ?
Zalezy równiez mi na czasie bo dziecko niedługo sie urodzi a to juz musi byc zrobione, szkoda ze wczesniej na to nie wpadliśmy, ale lepiej pozniej niz wcale ;)
TO jak ?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 marca 2013, 11:20

Zgadzam sie: good 4 bad

No cóż jest sporo takich biur, które zajmują się tego typu projektami, ale ja polecam biuro INSIDE STORY. Muszę powiedzieć, że mają bardzo atrakcyjne ceny projektów, które są bardzo profesjonalnie zrobione.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 kwietnia 2013, 12:39

Zgadzam sie: good 1 bad

mógłbyś poratować linkiem do tego biura? Chciałbym zobaczyć co mają do zaoferowania.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 czerwca 2013, 08:17

Zgadzam sie: good 2 bad

Jak to jest jeszcze aktualne to podaję: www.insidestory.pl Bardzo ładna strona i tam jest sporo informacji o tym biurze i usługach jakie oferują

Zgłoś | Cytuj | Link

3 stycznia 2023, 12:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli rozważacie wybór dobrego programu CAD do stabilnej pracy przy projektach drogowych, czy budowlanych to na pewno warto zapoznać się z ZwCAD 2022 o którym z resztą będziecie mogli dowiedzieć się więcej z konkretnymi artykułami poznając nowe zmiany, ułatwienia i jednocześnie możliwością pobrania za darmowo wersji próbnej. Zerknij i daj znać - https://cadpolska.pl/nowa-wersja-zwcad-2022/< /a>

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 marca 2023, 07:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Thank you for sharing lol beans

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19156 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 394

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >