Pytanie dotyczące mebli.

« Powrót do grupy: Porady i opinie

19 sierpnia 2008, 11:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy malowanie mebli jest lepszą metodą na ich "renowację" czy moze zastosowanie zwykłej okleiny którą można założyć za pomocą podgrzania. Mój brat coś takiego zrobił ze swoimi meblami. Oczywiście jest to chyba nie możliwe z meblami które posiadają zaokrąglone kształty jednak chciałbym siespytac czy można czegoś takiego dokonać. Bardzo proszę o pomoc

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 sierpnia 2008, 22:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Oczywiście, że można okleić meble z zaokrąglonymi bokami. Warto wtedy używać właśnie materiałów termomodyfikowalnych. Wymaga to jednak sporo czasu i precyzji ale efekty mogą być tego warte!
O jakie meble chodzi? - kuchenne, pokojowe...?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 sierpnia 2008, 14:45

Zgadzam sie: good 0 bad

okleina daje lepszy efekt

Zgłoś | Cytuj | Link

31 sierpnia 2008, 01:40

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja mam taki problem.
Mam drewniane fronty kuchenne jasny dąb. Zanim fronty trafiły do mnie były używane a następnie przechowywane w piwnicy.Jednak ich stan określam jako bardzo dobry. Jednak chciałabym je "odświeżyć" z zewnątrz / polakierować? Czy zabawa w te fronty + dorabianie skrzynek ma jakiś sens? Czy takie fronty da sie czyms przemalować?
Proszę o poradę. Może ktoś już kiedyś wykonywał kuchnie pod posiadane fronty. Jakies opinie ...
e-mail: werkaa22@wp.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

31 sierpnia 2008, 02:31

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja jakoś nie przepadam za okleiną, nie wiem czemu, ciężko to wytłumaczyć, bo przecież okleina to dobra metoda. :) Tak jakoś mam subiektywnie. Ale jeśli chodzi o meble to ogólnie lubiłem zawsze takie stare meble, na których widać ślad użytkowania:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 września 2008, 10:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Chodzi mi o to że te meble mają być meblami do pokoju. Chciałbym żeby miały one bardzo brązowy kolor. Mocno brązowy. Czy istnieje taka możliwość aby takie meble okleić?

Zgłoś | Cytuj | Link

6 września 2008, 19:34

Zgadzam sie: good 0 bad

jesli to drewno, to możesz najpierw zetrzeć je papierem sciernym, polożyć podklad i pomalować. Coś podobnego robił u mnie kolega ze starym kredensem

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Firma do przeprowadzki do Słowacji Liczba postów: 18 Grupa: Porady i op... Przeprowadzka do innego kraju, takiego jak Słowacja, może być emocjonującym, ale również wymagającym przedsięwzięciem. Aby ułatwić sobie ten proces i zapewnić p...
  • Zakupy przez internet Liczba postów: 523 Grupa: Porady i op... Jeśli szukacie sklepu który posiada bardzo szeroki asortyment produktów do domu od narzędzi przez meble, urządzenia i wiele więcej to zajrzyjcie do https://www...
  • Aranżacja biura Liczba postów: 402 Grupa: Porady i op... Uważam, że meble biurowe na wymiar to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących spersonalizowanych rozwiązań do swojego biura. Masz tam możliwość dostosowani...
  • maszyny budowlane Liczba postów: 32 Grupa: Porady i op... Każdy kto prowadzi własną firmę budowlaną powinien też mieć i własne maszyny. Szczególnie jeśli są to maszyny, które często są w takim przypadku używane. Ja pol...
  • sklep muzyczny małopolska Liczba postów: 4 Grupa: Porady i op... A w Wawie?

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 201

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >