Szafa pod zabudowę

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

20 lipca 2009, 12:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam,
czy jest możliwość zamówienia szafy pod zabudowę za mniej niż 1500zł? Odwiedziłem już kilka firm ale ceny nie mniejsze niż 3tys.
Robię remont w domu, nagle zabrakło funduszy a szafa bardzo potrzebna.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 lipca 2009, 11:04

Zgadzam sie: good -1 bad

Jak najbardzie. Mialem to samo - chcialem szafe, ale w komandorze wycenili mi ja na 1800 zl. Poszedlem do stolarza, ktory mi kuchnie robil (z takich samych materialow jak w Black, Red, White wykonal ja za 3500 zl podczas gdy tamci zaspiewali 8000). ponownie, stolarz zaoferowal zrobienie szafy przesuwnej za.. 550 zl :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 lipca 2009, 12:30

Zgadzam sie: good 0 bad

To prawda, stolarz najczęściej zrobi taniej, ale trzeba mieć dużo szczęścia żeby trafić na dobrego i zaufanego - który da Ci jakąś gwarancję na swoje dzieła. Ja już się raz zawiodłem i teraz korzystam tylko z usług sprawdzonych/poleconych firm.
A co do szafy - jakiś miesiąc temu zamówiłem szafę marki Slim System - znalazłem ich w salonie Komandora. Za szafę z półkami i szufladami w środku, razem z montażem zapłaciłem tylko 1400zł. Także da się tanio i dobrze :) bo z szafy jestem bardzo zadowolony.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 sierpnia 2009, 14:44

Zgadzam sie: good -1 bad

Ja dotychczas korzystałam tylko z usług Komandora, jednak parę miesięcy temu natknęłam się w ich salonie również na szafy Slim System i myślę, że przebiję swojego przedmówcę :) Otóż za wybraną 3-drzwiową szafę wraz z montażem dałam niecałe 1300 zł :) W sam raz na okres kryzysu :wink:

Zgłoś | Cytuj | Link

6 listopada 2009, 00:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja znam jedną zaufaną firmę, która niedrogo wykouje szafy i meble na wymiar. Firma sie zwie Jumper i jest z Rybnika, ale u mnie robili szafę w Tychach, więc wyjazdy to nie problem dla nich. Szafę komandor wycenił na 4200zł :| w jumperze zrobili mi taką samą za 2800zł. Jest różnica, aa w jakości żadna, nawet lepsze wykończenia niż komandor

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 listopada 2009, 15:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Zastanawia mnie skąd wiesz ze lepsze wykończenie niż Komandor skoro nie masz od nich szafy:)

Zgłoś | Cytuj | Link

21 listopada 2009, 15:12

Zgadzam sie: good 0 bad

A którego dilera Komandora polecicie w Tychach???

Jeden jest w Baronie a drugi w Centrum Balbina i w OBI ma drugie stoisko.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 kwietnia 2010, 08:38

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie szafę robiła firma Jardem z Rybnika. Są słowni i punktualni. Ceny też mają przystępne, bo najpierw robili u mnie na Budowlanych w Rybniku potem u teściowej i jeszcze u ciotki w Gliwicach. To jest ich strona www.jardem.pl.tl

Zgłoś | Cytuj | Link

4 maja 2010, 12:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja się skusiłam na te tą tańszą zabudowę Slim System, i jestem zadowolona. Za dość dużą szafę zapłaciłam tylko 1400zł z gwarancją. Szafa solidna, ładna także namawiam, nie ma co przepłacać.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 maja 2010, 01:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dla mnie to wszystkie firmy na rynku robią podobnie. Komandor z reguły najdrożej. Obecnie zastanawiam sie nad kolejna szafa (juz 4, 1 u rodzicow). moze ten Jardem lub Jumper. Zobacze gdzie taniej i dam znac.
pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Kanapa do salonu Liczba postów: 49 Grupa: Porady i op... Akurat z wyborem kanapy do salonu to nie powinno być większego problemu, bo to właściwie żadna filozofia - musi pasować wymiarami, kolorystycznie i być wykonana...
  • Aranżacja biura Liczba postów: 401 Grupa: Porady i op... Dobrym pomysłem może być też kontener biurowy, który jest nie tylko wygodnym, ale i nowoczesnym rozwiązaniem, bo można go transportować i wykorzystywać w różnyc...
  • księgowość w małej firmie Liczba postów: 70 Grupa: Porady i op... Najlepiej mieć kompleksowe rozwiązania do zarządzania firmą, takie jak Berberis. Wtedy macie w jednym wszystkie istotne funkcje i jesteście w stanie wyciągnąć m...
  • maszyny budowlane Liczba postów: 8 Grupa: Porady i op... W poszukiwaniu praktycznych rozwiązań do przewozu kruszyw i innych materiałów budowlanych, śmieci, czy kamieni warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem, jak....
  • Tarcze diamentowe Stellinger Liczba postów: 26 Grupa: Porady i op... Jeżeli szukasz wysokiej jakości w zakresie tarcz szlifierskich oraz pad diamentowych warto zapoznać się z ofertą przygotowaną przez mk-diament i zapoznania się....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 367

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >