Szafa pod zabudowę

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

6 maja 2010, 11:06

Zgadzam sie: good 0 bad

U Komandora najdrożej? To chyba powinnaś sprawdzić jeszcze raz ich ofertę. Ostatnio bardzo długo wybierałam producenta szafy - i tak krótko pisząc - nawet jeden stolarz krzyknął mi droższą cenę niż Komandor. Fakt najtaniej nie mieli, ale najdrożej też nie. Za to mieli dużo fajnych pomysłów na moją na prawdę dużą szafę wiec wybrałam ich.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 maja 2010, 17:23

Zgadzam sie: good 0 bad

A nie myślałeś o IKEA? teraz w promocji mają szafy pax za 995zł i jeszcze dają 10 lat gwarancji. To nie jest tak, że reklamuje czy coś, ale sam taką kupiłem bo zależało mi na kasie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 maja 2010, 15:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Do Ikei jakoś się przekonać nie mogę.. albo tam są rzeczy bardzo tanie albo bardzo drogie. A ta za 900zł była pod zabudowę? Bo to jednak idealnie pod wymiar musi być.
Ten Slim System brzmi ciekawie..nie słyszałam o nim wcześniej.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 maja 2010, 19:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Hmm, ja mam od paru lat w salonie dużą porządną szafę wnękową z Senatora (zrobioną przez firmę Sajteo z Wodzisławia) i nadal doskonale się trzyma, choć wtedy dałam za nią grosze, bo 1200zł :) Nie wiem czy teraz będzie równie tanio, ale też planuję zamówić z tej samej firmy komplet w kolorze wenge: szafę ze szklanymi drzwiami przesuwnymi, łóżko i toaletkę do sypialni, bo na ich stronie pojawiły się ciekawe, przepiękne propozycje nadruków na szkło, patrzcie: http://www.sajteo.com/nowosci.php ! Z tego co się już orientowałam, to mało firm robi takie rzeczy, więc będę mieć w domku coś bardzo oryginalnego :D

Zgłoś | Cytuj | Link

24 maja 2010, 11:51

Zgadzam sie: good 0 bad

A z czego Ci ta szafę robili?
Ja słyszałam o konkursie na szafę przyszłości - co do tych oryginalnych rzeczy. Także ja poczekam aż się konkurs rozstrzygnie to sobie coś fajnego zamówię :D

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 października 2010, 01:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Z spokojnym sumieniem nie polecam firmy do wykonania pod zamówienie mebli. Prace rozpoczęli tydzień po terminie. Podczas montażu zostały poobijane i pobrudzone ściany. Meble w środku po zmontowaniu wyglądały jak szwajcarski ser, pełno dziur po źle powkręcanych wkrętach, poobijane i porysowane półki. Po wykonaniu i kilkukrotnych naprawach pozostawili po sobie pod szafkami bałagan, wkręty, kawałki płyt. Jednym słowem bałaganiarze, w buciorach wchodzą na meble naprawiając je. Nie polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 listopada 2010, 01:19

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie właśnie ten JUMPER robił meble (kuchnie 3m x 2m, szafe 2m x 2m i garderobe w przedpokoju). Zamówiłem 3 października, a montować zaczeli 20. Kuchnia i szafe w 2 dni, a garderobe przywieźli 25. Jakość bardzo dobra, wykonanie też. Teraz teściowa czeka na szafe. Termin montażu do 10 listopada, czyli czeka sie mniej więcej 2 tygodnie od zamówienia. Jednak największy plus w tej firmie to cena! Kuchnia z drzwiczkami z mdf 3000zł, gdzie w innej firmie wycenili mi ja na 5 tys. Polecam firmę z czystym sumieniem
pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

5 listopada 2010, 21:26

Zgadzam sie: good 0 bad

ja uważam ze tania szafa nie koniecznie jest solidna, ceny zabudowy zależą od materiałów, znajomi chwalą coraz częściej firmę iszafy.pl, gdzie dostępny jest nawet program do wyceny i wizualizacja wnętrza, można również obejrzeć i zapoznać się z materiałami, z których wykonują zabudowy, można też trafić na bardzo fajne promocje.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lutego 2011, 15:09

Zgadzam sie: good 0 bad

robie szafy w warszawie bez salonow i posrednikow dlatego duzo taniej pomiar i wycena za darmo 506469319

Zgłoś | Cytuj | Link

23 marca 2011, 11:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o szafy wnękowe ja wybrałam Indeco. Dostałam fachowe wskazówki jak zagospodarować miejsce w mojej nowej szafie przy czym cena była jak najbardziej przystępna. Mogę śmiało polecić tę firmę.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • księgowość w małej firmie Liczba postów: 70 Grupa: Porady i op... Przechowywanie dokumentów w formie papierowej jest stosunkowo trudne, dlatego coraz więcej firm decyduje się na cyfryzację. Jak do tego podejść, by wszystko pos...
  • maszyny budowlane Liczba postów: 8 Grupa: Porady i op... W poszukiwaniu praktycznych rozwiązań do przewozu kruszyw i innych materiałów budowlanych, śmieci, czy kamieni warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem, jak....
  • Kanapa do salonu Liczba postów: 47 Grupa: Porady i op... Chciałabym kupić sofy kanapy Warszawa. Czy znacie sprawdzony sklep internetowy z takim asortymentem? Zależy mi na meblach wygodnych ale i także funkcjonalnych.....
  • Aranżacja biura Liczba postów: 398 Grupa: Porady i op... Obiecane zdjęcia.
  • Tarcze diamentowe Stellinger Liczba postów: 26 Grupa: Porady i op... Jeżeli szukasz wysokiej jakości w zakresie tarcz szlifierskich oraz pad diamentowych warto zapoznać się z ofertą przygotowaną przez mk-diament i zapoznania się....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19124 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 215

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >