Szafa pod zabudowę

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

5 kwietnia 2011, 16:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja akurat też wybrałam szafę Galeri INDECO. super wykonanie wszystko tak jak chciałam. wycenili mnie 1000 zł taniej niż komandor a z takich samych materiałow. mają super wybór wyposażenia szaf, niesamowite rozwiązania, naprawde polecam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 kwietnia 2011, 22:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Hello
Indeco nie przyjezdza do domu. Ja zrobilem przez zabudowykeram.pl za nie duza kasę - Bardzo fajna obsługa szafa super.
Kupilem na raty.
pzdr

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 lutego 2012, 19:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam solidną firmę http://www.szafy-garderoby.cieszyn.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

23 lutego 2012, 21:53

Zgadzam sie: good 0 bad

My mamy Szafy Komandora o prawie 10 lat. Bardzo dobrze sie sprawują, zadnych usterek czy problemow. Rok temu zrobilismy tez u nich drzwi przesowne. Uwazam ze warto zainwestowac

Zgłoś | Cytuj | Link

2 kwietnia 2012, 20:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja ostatnio robilem szafe w firmie OSKAR z Rybnika. W dobrej cenie dostałem towar wysokiej jakości. Szczerze mogę polecić. pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 kwietnia 2012, 13:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja sam wykonalem szafe typu komandor - system torow jezdnych najtanszy firmy Valcomp. Plyty laminowane - zagadałem z kumplem, wział na firme i był rabat:)
Pozostały odwierty otworów, skrecanie, ale bez Tego, to nie wyszłoby nic tak dokładnie. Jeśli robi się meble na wymiar - suwmiareczka musi być na legalu w każdej skrzynce, a potem ręce stolarza czy tokarza, itp. Nie musi być z elektronicznym noniuszem od razu, taka "analogowa" w sam ram jest git.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 kwietnia 2012, 23:48

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie też firma JUMPER robiła meble i nie było żadnych problemów. Przyjechali, zamontowali, odjechali... już ponad pół roku korzystam z szafy i biurka zrobionego przez nich i wszystko jest ok. POLECAM. Nie wiedziałam tylko, że firma nie istnieje:( szkoda, bo chciałam kolejne rzeczy - do kuchni tym razem. Znacie kogoś kto robi tanie i dobre jakościowo kuchnie???

Zgłoś | Cytuj | Link

29 kwietnia 2012, 13:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Jan z Gdyni napisał: My mamy Szafy Komandora o prawie 10 lat. Bardzo dobrze sie sprawują, zadnych usterek czy problemow. Rok temu zrobilismy tez u nich drzwi przesowne. Uwazam ze warto zainwestowac

a jaki masz system? przesuwane czy harmonijkowe?

Zgłoś | Cytuj | Link

29 kwietnia 2012, 14:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Beata444 napisał: Ja akurat też wybrałam szafę Galeri INDECO. super wykonanie wszystko tak jak chciałam. wycenili mnie 1000 zł taniej niż komandor a z takich samych materiałow. mają super wybór wyposażenia szaf, niesamowite rozwiązania, naprawde polecam

Takich samych? Wydaje mi sie ze jednak maja rozne systemy to znaczy produkuja swoje wlasne, a wypelnienia chyba tez maja roznych producentow? Zagladalam na strone Indeco i nie znalazlam info jakich firm maja wypelnienia wiec pewnosci nie mam

Zgłoś | Cytuj | Link

8 maja 2012, 19:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Agniecha to nie sa te same materialy ;)
Najważniejsze elementy szafy tj. systemy jezdne, wózki, prowadniki w Komandorze i Indeco są rozne, kazda firma ma swoje.

Wypelnienia sa rownież rożne, z tego co pamietam tylko wypelnienia firmy Kronopol obie rimy maja w ofercie

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Wygodna poduszka, jaka? Liczba postów: 82 Grupa: Porady i op... Poduszka musi byc dobrana do twardosci materaca i pozycji w ktorej śpisz. Są rozne wysokosci poduszek z piany termoelastycznej i to jest bardzo ważne, tylko nie...
  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 128 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Kręgosłup - rehabilitacja Liczba postów: 62 Grupa: Porady i op... Kręgosłup jest fundamentem naszego ciała, a jego zdrowie ma kluczowe znaczenie dla naszego ogólnego samopoczucia i sprawności fizycznej. Niestety, liczne czynni...
  • Przydomowa oczyszczalnia ścieków - są jakieś minus... Liczba postów: 3 Grupa: Porady i op... A tak poważnie odnośnie zamiany na plusy to ma to odniesienie do ceny. Jeżeli ktoś powiedzmy planuje szambo betonowe (pominę kwestię szczelności) to zapłaci za...
  • catering Liczba postów: 35 Grupa: Porady i op... A czy ktoś z was może catering eventowy Spółdzielnia Socjalna Równość? Tak pytam, ponieważ poszukuję kogoś dla siebie, kto zapewni mi profesjonal...

Czytaj też