Recykling miedzi

« Powrót do artykułu: Recykling miedzi | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5  ▸

18 marca 2018, 12:04

Zgadzam sie: good 0 bad

W Świętochłowicach jest skup weglik.eu, zajmują się kupnem nie tylko typowego złomu, ale też metali kolorowych, a nawet rzadkich i szlachetnych. Szczegóły transakcji są ustalane indywidualnie, ale mają też na swojej stronie typowy cennik dla najpopularniejszych stopów.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 kwietnia 2018, 10:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Miedź oraz inne odpadki metalowe zawsze sprzedaje w www.zakladobrotuzlomem.pl Jeżeli mieszkacie w Bydgoszczy lub okolicy to polecam wam się do nich udać. Przyjmują wiele rodzajów odpadków. Po za odpadkami metalowymi przyjmują też tworzywa sztuczne, makulaturę czy palety.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 kwietnia 2018, 14:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam bardzo dużo zbędnych gratów nadawających się na złom.... muszę rozeznać się w okolicach gdzie można by to oddać...

Zgłoś | Cytuj | Link

9 kwietnia 2018, 11:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Mój zakład produkuje wiele odpadków, nie tylko tych miedzianych. Dlatego zdecydowałem się podjąć współpracę z firmą www.scinka.pl, która zajmuje się skupowaniem surowców wtórnych. Jeżeli też macie sporą ilość odpadów nadających się do recyklingu to polecam wam się do nich zgłosić.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 kwietnia 2018, 12:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystkim osobom, które mieszkają w Olsztynie lub okolicach mogę polecić skup złomu www.galazkarecykling.pl Sam sprzedaję u nich odpadki metalowe i otrzymuje za nie całkiem niezłe pieniądze.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 kwietnia 2018, 12:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jak mam coś zbędnego w domu czy w garażu to dostawiam przyczepkę i jadę to sprzedać do skupu w Poznaniu http://surowce-wtorne.poznan.pl. Jak się dobrze pokombinuje i odda na skup rzeczy wartościowe jak : miedź, mosiądz, brąz, aluminium, cynk, nikiel, złom, żeliwny i stalowy to można nawet mieć parę groszy w kieszeni.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 kwietnia 2018, 13:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrym skupem złomu, z którego usług korzystam od lat jest www.delta-sj.com.pl Mają bardzo dobre ceny, więc można tam zarobić na złomie. Ich siedziba znajduje się w województwie Wielkopolskim.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lutego 2020, 11:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo ciekawy temat. Ja od długiego czasu współpracuję z firmą www.zlompap.pl . Specjalizują się w sprzedaży i skupie złomu w Gdańsku. Gwarantują atrakcyjne ceny oraz szybkie terminy realizacji zamówień.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 marca 2020, 21:25

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie zawsze wybór jest prosty, a konkretniej chodzi o firmę Lebal. Jak tylko nazbiera mi się trochę różnego rodzaju złomu, podjeżdżam do nich z przyczepką i sprawę mam załatwioną od ręki. Świetne podejście zarówno do samego tematu jak i do klienta. https://www.lebal.com.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

3 czerwca 2020, 10:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto rozejrzeć się za porządnym skupem złomu, który zajmuje się skupowaniem miedzi. Ja wszystkim osobom z okolic Dąbrowy Górniczej mogę polecić skontaktowanie się z firmą http://www.schredder.pl/ Oni mają całkiem niezłe ceny.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 276

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >