Reklama w XXI wieku

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

1 września 2017, 13:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Szukacie dobrych narzędzi analitycznych które się wam przydadzą w przyszłości lub w teraźniejszych czasach w waszej firmie ? Zobaczcie na ciekawe narzędzia analityczne i możliwości z nimi związane, conversion dadzą wam niezły pogląd reklamowy na obecny rynek, zobaczycie w jakim kierunku trzeba zmierzać żeby zaistnieć.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 września 2017, 14:18

Zgadzam sie: good 0 bad

te dzisiejsze reklamy są takie durne, że aż płakać się chce.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 września 2017, 09:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno firmy z branży budowlanej powinny jeździć na targi. Tam naprawdę można się pokazać i zobaczyć co dzieje się na rynku. Tutaj http://brandcreation.pl/portfolio/ można sobie zobaczyć jakie teraz stosika są w modzie. Warto bowiem wyróżniać się na tle konkurencji. Oryginalne stoisko, to podstawa!

Zgłoś | Cytuj | Link

26 grudnia 2017, 15:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Reklama w sieci jest co prawda skuteczna, ale w przypadku firm działających lokalnie niewystarczająca. Potrzebna jest też tradycyjna reklama zewnętrza, np. na billboardach, czy witrynach. Zerknijcie na reklamy wykonywane w BGRM Group http://www.zenit24.eu - wykonane są z najlepszych materiałów, bardzo starannie, ale najważniejsze, że przyciągają wzrok.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 grudnia 2017, 10:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym raczej stawiała na reklamę w internecie. Jest to zdecydowanie najbardziej miarodajna forma reklamy. Zanim jednak wybierzesz firmę reklamową, wejdź na stronę https://kalkulatordlafirm.pl/ i zobacz, jaki jest sugerowany koszt wykonania tej usługi.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 grudnia 2017, 19:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem najlepiej sprawdza się AdWords i SEO.


____________________
Serwis znajdzpromocje.pl i urząd skarbowy z skarboweurzedy.pl oraz zobacz ZUS na zus.info.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

9 lutego 2018, 12:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciężko samemu zająć się reklamą firmy, a przede wszystkim takie samodzielne działanie jest bardzo ograniczone ze względu na brak wiedzy o marketingu. Ja od razu zdecydowałam się na specjalistów i chyba zdecyduję się na tą firmę > http://www.berkano.pl/zaufali-nam Wiedzieliście, że promowali takie firmy jak DOVE, NIVEA czy SNICKERS ? To świadczy o tym jak dobre sa ich narzędzia promocji !

Ten post był edytowany przez ElkAa dnia: 9 lutego 2018, 12:31
Zgłoś | Cytuj | Link

20 lutego 2018, 13:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Z jednej strony marketing internetowy, bez tego się nie istnieje obecnie jako firma. Ale też ważny jest PR, udział w targach, obecność w realnym świecie, bo kotrahenci są jak najbardziej realni. Czyli trzeba zainwestować w wizytówki, papier firmowy, ulotki, a jak ktoś ma większy budżet albo kawałek własnego płotu to warto pomyśleć o reklamie wielkoformatowej. Zresztą zalezy jaka branża. Jak zakładałem startup, to pierwsze co wydrukowałem wizytówki. Jaki byłem dumny wtedy. Ale i tak bez SEO czy AdWordsów to by nie poszło.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lutego 2018, 08:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o reklamę to wiadomo, że warto zainwestować w tą internetową, mówię tu o promowaniu strony internetowej, o social mediach , seo, pozycjonowaniu itp. Polecam poczytać dobre blogi , można się dużo dowiedzieć, lub magazyny typu nowa sprzedaż, online marketing. Liczy się praktyczne podejście

Zgłoś | Cytuj | Link

15 kwietnia 2018, 19:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że dobrą opcją jest odpowiednio dobrany marketing internetowy. Myślę, że wybierając odpowiednią firmę specjalizującą się w tym załatwisz sprawę. Ja polecam ci tą https://fabrykamarketingu.pl/deweloper-na-fac ebooku-naturalnie-ze-tak/ bo ma super ofertę :) Myślę, że się sprawdzą .

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Problem alkoholowy - jak walczyć? Liczba postów: 226 Grupa: Trudne tema... Dużym wsparciem będzie na pewno kontakt z psychologiem, jeśli chcemy być bardziej anonimowi to zawsze można skorzystać z pomocy psycholog online.
  • samochód Liczba postów: 130 Grupa: Trudne tema... Czy korzystaliście również z jazdy próbnej?
  • Studia - ważny wybór Liczba postów: 43 Grupa: Trudne tema... Jest mnóstwo czynników determinujących opłacalność zapisania się na studia wyższe, opłacenie czesnego i rozpoczęcie zdalnej edukacji. Choć nauka na odległość wy...
  • Zabawki dla dzieci Liczba postów: 39 Grupa: Trudne tema... W jaki sposób Wy dbacie o zdrowie Waszych dzieci i dlaczego? Jeżeli chodzi o mnie, to zdecydowałem się na zakup produktów medycznych dla dzieci, np. aspiratora....
  • Jak o siebie dbacie? Liczba postów: 1650 Grupa: Trudne tema... Czy ktoś z Was medytuje? Zastanawiam się nad tym ostatnio :)

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 265

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >