Rolety czy żaluzje?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸

9 stycznia 2013, 12:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja nie mógłbym mieć samych zasłon. Może i są znowu na topie,ale przyzwyczaiłem się do rolet. Jak już ktoś wspomniał powyżej: zasłony nie dadzą takiej prywatności jak rolety czy nawet żaluzje.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 stycznia 2013, 10:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jestem zdecydowanie za roletami - łatwiejsze do utrzymania i świetnie nie przepuszczają światło Zamawiałam w firmie Sobimex i doskonale się spisali Polecam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 stycznia 2013, 21:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Też wole rolety. Wyglądają lepiej, a światło się nie przebije i są tańsze. Ja kupowałem w firmie Sobimex z Sosnowca i jestem zadowolony.Personel doradził mi w wyborze i teraz nie mam problemów.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 stycznia 2013, 11:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, ja tez preferuje rolety - są eleganckie i stylowe... kupowałam w Rolmat -http://rolmat-rzeszow.pl/ - właściciel doradził mi odpowiedział na moje wątpliwości, wymierzył gratis - zamontował. Jestem bardzo zadowolona. Polecam perfekcjonizm tego Pana. Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lutego 2013, 13:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Tylko i wyłącznie rolety,które w połączeniu z innymi elementami w naszym pokoju,będą stanowić fajny dodatek. Przy okazji są też solidne.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 kwietnia 2013, 11:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Żaluzje kojarzą mi się zbyt biurowo. Do domu wolę rolety.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 kwietnia 2013, 18:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Mialam taki sam problem.. co w koncu kupic kazdy doradza inaczej... znalazlam rolo24.eu w wyszukiwarce .i polecam bo . zadzwonilam i Pani doradzila co jest najlepsze najtansze i funkcjonalne.. ja chcialam rolete rzymska ale za droga wyszla.. mimo tego ze zasugerowali mi zebym doslala swoja tkanine.. za duzo pierdzielenia.. wybralam plisy bo jak to stwierdzili moge prac.. i nie trzeba az tak czyscic.. i taniej :) troszke kijowo bo do jednego pokoju wzialam kolor slonecznikowy i mi czarne robaczki siadaja ale tak funkcjonalnosc po pol roku superasta.. mimo wszystko polecam ja trafilam na promocje wiec kupilam chyba tano.. Niczka W.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 maja 2013, 19:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Czytam i widzę że większość jest za roletami. Również jestem tego zdania.Miałem i jedno i drugie, ale rolety są wygodniejsze do utrzymania w czystości. Na rynku jest teraz tak ogromny wybór wzorów i kolorów rolet, że łatwo można dobrać coś pasującego do wnętrza. Ja zamawiałem w sklepie gardinia.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

11 maja 2013, 12:16

Zgadzam sie: good 0 bad

To fakt,kwestia czystości jest tutaj bardzo istotna,a akurat jeżeli chodzi o rolety to ja także jestem ich zwolennikiem. Można wybrać fajny,elegancki kolor.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 czerwca 2013, 13:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Ze swojej strony polecam żaluzje, może i trzeba je częściej sprzątać, ale jednak są ładniejsze i można nimi regulować. Szczególnie są przydatne jeśli mieszka się w bloku i jeśli nie chce się aby ktoś nas podglądał to mamy wybór możemy zasłonić całkowicie albo lekko odsłonić, a przy roletach jest albo tak albo tak. Mi żaluzje zakładał www.vertihor.pl i jestem bardzo zadowolona.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • maszyny budowlane Liczba postów: 31 Grupa: Porady i op... Każda firma budowlana musi mieć na wyposażeniu odpowiednie maszyny i to sprawne. Jeśli pojawia się awaria to niestety trzeba szybko podjąć działania aby usterki...
  • Worki polipropylenowe Liczba postów: 41 Grupa: Porady i op... Worki foliowe od Colormark to niezawodny sposób na pakowanie i zabezpieczanie produktów. Sprawdź ich ofertę na https://www.colormark.pl/opakowania-foli owe/worki...
  • Budownictwo a Architektura Proszę o Pomoc. Liczba postów: 11 Grupa: Porady i op... i jeszcze pytanie czy ktoś kto skończy Budownictwo zeby zaprojektowac budynek będzie w jakis sposób podlegał architektowi ? czy ma wolną rękę w tworzeniu projek...
  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 129 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Monitoring w domu Liczba postów: 11 Grupa: Porady i op... Orllo ma niezłe kamery wewnętrzne i zewnętrzne też w wersji bezprzewodowej IP Wifi z apką do obsługi. Możesz sobie na przykład sprawdzić taki https://orllo.pl/z...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 193

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >