Samochód ciężarowy

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

18 września 2018, 12:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik paatryk190 napisał: Jaki samochód ciężarowy wybrać do firmy w celu lokalnej
i regionalnej dystrybucji? Jakiej marki? Nowy, czy używany?


Bardzo dobre samochody ciężarowe produkuje firma Volvo. Są często spotykane na naszych drogach, więc nie będziesz miał problemu z zakupem samochodu używanego, jeżeli na taki się zdecydujesz. Dodatkowo polecam ci zajrzeć na stronę http://www.volvo-uzywane.pl/ Jest to firma, która oferuje nowe oraz używane części zamienne do samochodów ciężarowych tej marki.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 września 2018, 13:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Też uważam ze samochody ciężarowe marki Volvo są najlepszym wyborem. W swojej firmie posiadam 4 pojazdy tej marki. Wszystkie zakupiłem od firmy http://www.nijhof-wassink.com.pl/ która zajmuje się ich sprzedażą. Oferują również części zamienne do nich.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 września 2018, 09:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Zabudowa samochodu do przewozu materiałów, płyt, itd.? Oczywiście, że coś takiego jest opłacalne, bo łatwiej jest materiał transportować, po drugie się nie uszkadza, więc to plus. Firma Intrak z Warszawy takie zabudowy wykonuje. Według projektu, z dobrych materiałów itd. Polecam kontakt, wykonali dla mnie dwie zabudowy, jestem zadowolony.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 października 2018, 10:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Kupując samochód ciężarowy warto też pomyśleć o oponach do niego. Takie samochody dojść szybko zużywają opony. Dodatkowo opony w ciężarówkach często wybuchają podczas użytkowania. Dlatego polecam wam zajrzeć na stronę www.torus.com.pl Od nich możecie zakupić opony do samochodów ciężarowych w dobrych cenach.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 października 2018, 13:34

Zgadzam sie: good 0 bad

W transporcie porządne opony to podstawa. Każdy kierowca chyba doskonale wie, że intensywna eksploatacja auta z załadunkiem powoduje szybkie zużycie bieżnika. Jazda na wysłużonych oponach jest bardzo niebezpieczna, a co za tym idzie powinno się mieć świadomość, że do samochodów ciężarowych po prostu nie można kupować pierwszych lepszych tanich opon. Cena tu nie powinna grać roli. Jakość i jeszcze raz jakość! Na https://www.continental-opony.pl/transport zobaczcie jak powinna być skonstruowana opona do dostawczaka i przy okazji co mają w ofercie. Kupując solidne ogumienie dostosowane do branży wydatek wcale nie boli, bo koszty eksploatacji będą znacznie niższe. Zwłaszcza w przypadku opon, które można wielokrotnie poddawać bieżnikowaniu.

Ten post był edytowany przez Malezi dnia: 13 października 2018, 13:35
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 października 2018, 10:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Posiadając własny samochód ciężarowy, warto mieć sprawdzony serwis, który zajmuje się naprawianiem tego typu samochodów. Jeżeli mieszkacie w okolicach Łodzi to polecam wam www.autoserwistosa.com Zajmują naprawianiem i serwisowaniem samochodów ciężarowych i robią to bardzo dobrze.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 października 2018, 10:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja miałem po zakupie moich pierwszych samochodów ciężarowych miałem problem z plandekami, które nie były w najlepszym stanie. Trafiłem na firmę www.auto-plandek.pl z Szczecina. Zajmują się naprawianiem i wykonywaniem plandek dla samochodów ciężarowych.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 listopada 2018, 10:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli jesteście właścicielami samochodów ciężarowych lub planujecie taki zakupić to musicie rozejrzeć się za sprawdzonym serwisem, który zajmuje się ich naprawianiem. Od siebie mogę wam polecić www.autoserwistosa.com z Łodzi. Im można zaufać.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 listopada 2018, 10:41

Zgadzam sie: good 0 bad

W samochodach ciężarowych częstej naprawy lub nawet całkowitej wymiany wymagają plandeki. Jeżeli mieszkacie w Szczecinie i poszukujecie tutaj firmy zajmującej się plandekami samochodowymi to skontaktujcie się z www.auto-plandek.pl Można na nich polegać.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 grudnia 2018, 12:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się z tym że znalezienie dobrego warsztatu, który zajmuje się samochodami ciężarowymi jest bardzo ważne. Jeżeli mieszkacie na Pomorzu to skontaktujcie się z warsztatem www.tps-service.pl Im można zaufać.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Problem alkoholowy - jak walczyć? Liczba postów: 270 Grupa: Trudne tema... Z tego co wiem, szukanie pomocy w leczeniu alkoholizmu jest kluczowe na drodze do wyzdrowienia. Dlatego ważne jest mówienie o https://alkodoktor.pl/ jako źródle...
  • Jak o siebie dbacie? Liczba postów: 1707 Grupa: Trudne tema... Moge Wam wszystkim sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę nowoczesnej i profesjonalnej kliniki dentystycznej Ochota na Uśmiech - metody wstawiania zębów...
  • Czy umiecie ze sobą rozmawiać ? Liczba postów: 59 Grupa: Trudne tema... Jeśli chcecie zrobić sobie detoks od alkoholu czy narkotyków polecam ośrodek terapii uzależnień pomorskie tam pracują najlepsi specjaliści, którzy pomogą wam wy...
  • wycieczki do gruzji Liczba postów: 14 Grupa: Trudne tema... Gruzja to całkiem ciekawy wybór. Moja koleżanka była tam w zeszłe wakacje i była bardzo zadowolona i zaskoczona ich kulturą ;)
  • Grzejnik energetyczny Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... W jakim sklepie polecacie kupić dobrej jakości grzejnik energooszczędny?

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 162

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >