Sensowny zawód

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

10 grudnia 2013, 16:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Witajcie. Ponieważ już dwa razy zmieniałam branżę, tzn. się musiała przekwalifikować, teraz wolę się poradzić. Myślę o czymś związanym z nieruchmościami - może pośrednictwo, może wycena. Czy to jest w ogóle dobry kierunek? Czy raczej sobie odpuścić? Ponieważ nie chce wyjeżdżać (ze względu na rożne rzeczy, choć głównie koszty) z miasta, pod uwagę biorę tą uczelnię http://www.wsb.pl/opole/kandydaci/studia-i-st opnia to pewnie tam będę szukała takiego kierunku. Czy ktoś może tam studiował i może coś powiedzieć na temat tej szkoły?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 kwietnia 2014, 10:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Kierunek jest jak najbardziej dobry, tylko musisz pamiętać, że dużo studentów teraz go wybiera i za dwa, trzy lata może już być przesyt na rynku pracy w tym obszarze.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 lipca 2014, 19:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie, rynek szybko potrafi się nasycić i potem - cóż, Urząd. Znajomy miał farta, trafił po Ochronie Środowiska do ECO-EXPERT, akurat w Polsce był boom na inwestycje budowlane, drogi, autostrady, obwodnice, obszary chronione, takie jak Natura 2000. Pracy było w bród. Ludzie kończyli ten kierunek, bo była praca przy robieniu ekspertyz przyrodniczych i analiz z tego zakresu. I co? Skończyło się, a ludzie po Ochronie Przyrody w sklepach pracują.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 września 2014, 13:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym się już w to nie pchała, aczkolwiek jak tam chcesz. Ja poszłam na nowe media, można z tym robić wszystko co się chcem nawet na rynku nieruchomości, zaczynam od października tu: http://www.ignatianum.edu.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

16 września 2014, 14:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciężko coś doradzić...oj ciężko...teraz w sumie największe dochody przynoszą branże powiązane bezpośrednio z netem i nowymi mediami.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 października 2014, 10:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Na studia to tylko medycyna, aptekarstwo, stomatologia, reszta to prace znajduje po znajomości, chyba, że coś się w kraju zmieni.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 października 2016, 23:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem stomatologia jest bardzo dobrym wyborem. Widzę nawet po tym jak pacjenci ufają stomatologom takim jak ten http://nzozalmadent.pl/uslugi/ bo są dobrzy w tym co robią

Zgłoś | Cytuj | Link

1 listopada 2016, 08:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Ewentualnie zawodowy poseł:)

Ten post był edytowany przez Marcell dnia: 1 listopada 2016, 08:06
Zgłoś | Cytuj | Link

7 kwietnia 2022, 10:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto pójść w logistykę. Praca bardzo rozwija, a i zarobki są niezłe, np. w Balticon w Gdyni mają sporo ofert pracy. Słyszałam, że godna zaufania firma.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 kwietnia 2022, 13:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Sensowny zawód? Teraz? Chyba tylko w IT.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Hodowla królika Liczba postów: 12 Grupa: Trudne tema... Czy macie swoje ulubione sklepy zoologiczne?
  • problemy z cerą Liczba postów: 62 Grupa: Trudne tema... Kosmetyki organiczne kupisz w sklepie internetowym My Evergreen https://pl.zaya.com.ua/ ponieważ mają duży wybór i wysoką jakość. Aktualnie trwa wyprzedaż, dzię...
  • Problem alkoholowy - jak walczyć? Liczba postów: 226 Grupa: Trudne tema... Dużym wsparciem będzie na pewno kontakt z psychologiem, jeśli chcemy być bardziej anonimowi to zawsze można skorzystać z pomocy psycholog online.
  • samochód Liczba postów: 130 Grupa: Trudne tema... Czy korzystaliście również z jazdy próbnej?
  • Studia - ważny wybór Liczba postów: 43 Grupa: Trudne tema... Jest mnóstwo czynników determinujących opłacalność zapisania się na studia wyższe, opłacenie czesnego i rozpoczęcie zdalnej edukacji. Choć nauka na odległość wy...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (6)

gości: 267

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >