Sklep z oświetleniem - Malbork

« Powrót do grupy: Oświetlenie wnętrz

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

13 lutego 2013, 08:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Hej, znacie jakiś fajny sklep z oświetleniem ?
Polećcie mi coś, bo chciałbym kupic na wiosne lampy ogrodowe ;)
Będe wdzięczny ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 marca 2013, 12:27

Zgadzam sie: good 1 bad

To jest najlepszy sklep według mnie bo ja juz tam kupowałem kilka razy ;) www.salonswiatla.com.pl ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 marca 2013, 09:06

Zgadzam sie: good 1 bad

Zajrzałem na stronkę i rzeczywiście mają fajny wybór lamp. Idealne do każdego wnętrza. Cenowo też nie jest źle, a lampy widać, że są markowe.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 kwietnia 2013, 12:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Potwierdzam warto tam zajrzeć. Uzyskałem tam także doradztwo i pomoc. Bardzo mi się to podobało.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 września 2015, 14:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Mogę ci polecić dobry sklep z oświetleniem LED http://leddo.pl/. Sam się zaopatrywałem, więc mogę polecić. Mają dość duży wybór żarówek ledowych, fajne są dekoracyjne, o nieoklepanych kształtach.

Ten post był edytowany przez wodi dnia: 16 września 2015, 14:07
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 września 2015, 11:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Skoro mowa o dobrych i godnych zaufania sklepów z oświetleniem,to polecam poszukać wśród tych internetowych jak www.LampyHiszpanskie.pl gdzie teraz znajdziecie wiele ciekawych,nowych kolekcji,naprawdę warto:)

Zgłoś | Cytuj | Link

11 sierpnia 2016, 17:22

Zgadzam sie: good 0 bad

ja sie mogę podłączyc pod temat i tez polecę sprawdzony przezemnie sklep. Mowa o internetowum sklepie lumenpro.pl Mają bardzo duży wybór od żarówek po oświetlenie zewnętrzne. Na pewno każdy znajdzie to czego szuka tam!

Zgłoś | Cytuj | Link

14 września 2016, 15:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Lumenpro to ja też znam. Super sklep. Mają bardzo duży wybór i wysyłają towar od ręki a nie trzeba czekac jak u niektórych!

Zgłoś | Cytuj | Link

17 października 2016, 10:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Nei ograniczaj się tylko i wyłącznie do jednego miasta podczas poszukiwań sklepów z artykułami oświetleniowtmi, zobacz także w internetowych oraz na aukcjach allegro, gdzie znajdziesz zdecydowanie największy wybór.,

Pozdrawiam AlluxLed

Zgłoś | Cytuj | Link

21 listopada 2016, 20:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja tak jak ktoś wyżej robiłem zakupy w lumen pro i polecam sklep, bo lampy przyszły świetne, dokładnie takie jak na zdjeciach, a zaoszczędziłem 200 zł, bo o tyle droższe były w sklepie w moim miescie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Oświetlenie Liczba postów: 524 Grupa: Oświetlenie... Moje doświadczenie zakupowe w tym sklepie z oświetleniem było absolutnie fantastyczne. Szukając lampy do mojej sypialni, zależało mi na znalezieniu czegoś wyjąt...
  • Jaka lampa do salonu? Liczba postów: 24 Grupa: Oświetlenie... Nie zwracaj uwagi na producenta, bo masa na rynku lamp, gdzie producent niby dobry, a sama lampa już bardzo słaba jakościowo. Sam kupiłem trochę rzeczy takim to...
  • Sklep z oświetleniem Liczba postów: 15 Grupa: Oświetlenie... Przeglądaj różne sklepy, bo ceny są naprawdę różne. Jak przejrzysz kilkanaście sklepów to okaże się, że w jednym sklepie lampa kosztuje 100 złotych, a w innym 3...
  • barek i alkohole Liczba postów: 56 Grupa: Oświetlenie... Nie mam barku jako takiego (bo kojarzą mi się barki sprzed 30 lat zamykane na klucz). Ale mam półkę, na której stawiam alkohole. Jest to osobna półka, poza zasi...
  • kinkiety do sypialni Liczba postów: 13 Grupa: Oświetlenie... Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu z oświetleniem do domu, to polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie, gdzie znajdziecie lampy ogrodowe stojące i wiele innych....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 186

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >