Skuteczna reklama dla e-biznesu?

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 16 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

16 października 2015, 14:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakie formy reklamy należy mieć na uwadze tworząc strategię marketingową? chodzi o sklep internetowy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 października 2015, 15:29

Zgadzam sie: good 0 bad

SEO i SEM oraz w pierwszej kolejności optymalizacja serwisu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 października 2015, 00:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Pozycjonowanie i marketing w mediach społecznościowych.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 listopada 2015, 23:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Fakt, pozycjonowanie i portale społecznościowe są najbardziej skuteczne. Zauważyłam też, że wiele sklepów internetowych zachęca kupujących różnego rodzaju gadżetami. Co prawda nie prowadzę sklepu internetowego, mam innego rodzaju działalność i zastanawiam się nad ofertą tego sklepu http://www.topgadzety.com.pl/ Myślę, że warto.

Ten post był edytowany przez sylwia4012 dnia: 6 listopada 2015, 23:01
Zgłoś | Cytuj | Link

17 listopada 2015, 14:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Najważniejsze w reklamie e-biznesu jest pozycjonowanie i marketing, głównie w social media - warto też pomyśleć nad AdWords. Kampanię reklamową mojego e-sklepu prowadzą w GreenParrot i efekty są całkiem niezłe, także polecam. Tutaj można przejrzeć ich ofertę: Tutaj http://greenparrot.pl/nasza-oferta/kampanie/< /a>

Ten post był edytowany przez ignacyy91 dnia: 17 listopada 2015, 15:00
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 listopada 2015, 01:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Mogę odpowiedzieć z własnego doświadczenia - na pewno warto pozycjonować swoją stronę oraz udzielać się w mediach społecznościowych. Aby przekonać do siebie klientów do zamówienia warto dołączać drobne upominki, powiadomienia sms też się sprawdzają, także warto wziąć pod uwagę współpracę z platformą typu serwersms. Nie można zapominać także o stronie internetowej - musi być czytelna, funkcjonalna, a sam proces zamawiania nie może trwać zbyt długo.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 listopada 2015, 17:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Cześć szukam odpowiedniej reklamy dla mojej strony internetowej : http://www.maturitas.pl czy możecie mi coś polecić? Psychologia w tym okresie jest bardzo obleganym okresem i powinnam miec dużo klientów a tutaj nici.. Szukam sposobów aby przyciągnąć ludzi na stronę

Zgłoś | Cytuj | Link

26 listopada 2015, 17:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik olkos napisał: Cześć szukam odpowiedniej reklamy dla mojej strony
internetowej : http://www.maturitas.pl
czy możecie mi coś polecić? Psychologia w tym okresie
jest bardzo obleganym okresem i powinnam miec dużo
klientów a tutaj nici.. Szukam sposobów aby przyciągnąć
ludzi na stronę


Wbisz sobie w Google skuteczne pozyskiwanie klientów przez Fb. Albo Fb okazja do złapania klienta.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 grudnia 2015, 15:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Prowadzę sklep internetowy z cyfrowymi produktami, np. szablony Wordpress, itp. Reklamuję się wyłącznie animacjami i filmami, które zlecam przez produkcja-filmowa.pl. U nich wiesz faktycznie, za co płacisz. Jakość światowa. Mnóstwo klientów wysyła mi maile odnośnie jakości reklamy i samych nagrań. Działam głównie na rynku międzynarodowym, a tutaj wideomarketing na wysokim poziomie to po prostu obowiązkowy wymóg. Porozmawiaj z panem Bartoszem Osmulskim. Zaufany, ogarnięty człowiek. Zespół specjalistów ogromny do dyspozycji w jednym miejscu. Jak masz jakąś konkretną wizję to ci właściwie wszystko zrobią w różnych formatach. Dużo mógłbym jeszcze pisać o jakości, ale to chyba wystarczy :) W razie czego daj znać na priv.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 grudnia 2015, 10:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Promowaliśmy kilka produktów finansowych dostępnych multimedialnie za pomocą animacji 2 D i częściowo 3D. Przyznam, że dość długo szukaliśmy wykonawcy. Ogłoszenia dawałam na forach, na grupach FB, kontaktowałam się z konkretnymi ludźmi. W końcu bezkonkurencyjne warunki współpracy zaproponował Bartosz Osmulski ze strony produkcja-filmowa.pl. Wizja mojego zespołu została ujęta w schemat graficzny w sposób mistrzowski, a bardzo rzadko można dać taką rekomendację.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 16 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Moda Liczba postów: 91 Grupa: Trudne tema... Wierzę, że kluczem do oszałamiającej sukienki jest nie tylko projekt, ale także materiał. Dlatego zawsze warto zwrócić się do Larumi Fabrics po ich ekskluzywne....
  • Różnice między pożyczką a kredytem Liczba postów: 58 Grupa: Trudne tema... Niestety w dzisiejszych czasach banki nie chcą udzielać kredytów. Wymagają dużego wkładu własnego albo sporych zabezpieczeń. I nie każdego na to stać. Ale alter...
  • Kredyt gotówkowy na remont Liczba postów: 26 Grupa: Trudne tema... Ja też tak uważam. Takie pożyczki online udzielane są szybko i bez zbędnych formalności. Od siebie mogę zostawić namiar na nich https://taniopozyczam.pl/ - wygo...
  • Wakacje 2022 Liczba postów: 16 Grupa: Trudne tema... Jeśli planujesz wypoczynek nad morzem, sprawdź pakiety pobytowe oferowane przez Międzyzdroje Spa. Znajdziesz tam oferty dostosowane do różnych potrzeb, od relak...
  • Jaki samochód dla firmy? Liczba postów: 1144 Grupa: Trudne tema... Jeśli jesteś właścicielem Porsche i szukasz profesjonalnego serwisu, sprawdź ofertę Porsche Centrum Łódź. Oferują oni szeroki zakres usług, od przeglądów po nap...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19177 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 399

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >