Skuteczne dbanie o cerę

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

10 października 2015, 14:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak w temacie - macie jakieś sprawdzone metody na dbanie o cerę twarzy? Czy np. takie serum będzie według Was dobrym wyborem http://www.dobreziola.pl/product-pol-28-AkuGo ld-serum-regenerujace-50-ml.html ?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 października 2015, 15:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Kosmetyki to jedno. Jest ich dzisiaj bardzo wiele i naprawdę pomagają. Wiem bo sama staram się eksperymentować i kupuję sporo kosmetyków. Trochę droższą metodą są zabiegi medycyny estetycznej, które również pomagają poprawić wygląd skóry. Takie zabiegi wykonują między innymi w Centrum Medycznym Plus Med - http://plusmed.info.pl/medycyna-estetyczna/ . Naprawdę dobrzy specjaliści.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 października 2017, 10:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Teraz coraz więcej osób decyduje się na zabiegi estetyczne, bo w dłuzszej perspektywie to się po prostu opłaca. Najlepszym przykładem jest kwas hialuronowy Kraków. Wystarczą drobne zabiegi tym kwasem, by przywrócić skórę do naturalnego i zdrowego wyglądu. Warto już teraz o tym pomyśleć.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 lutego 2020, 14:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej jest wprowadzić jak najbardziej naturalną pielęgnację to raz, a dwa po prostu zacząć korzystać z zabiegów medycyny estetycznej.
Zerknij sobie tu https://www.coco-time.pl/ i działaj.
Można naprawdę wiele osiągnąć.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 lutego 2020, 11:13

Zgadzam sie: good 0 bad

pracuje jako kosmetyczka i polecić mogę wysokiej jakości sprzęt marki BiNatural z nim każdy zabieg jest udany, po za tym mają również funkcjonalne meble do salonów kosmetycznych, klinik i spa - nowoczesne wykonanie, łatwe w obsłudze i o ergonomicznych kształtach, z pewnością coś sobie wybierzecie!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 marca 2020, 11:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto raz na jakiś czas udać się do kosmetyczki na jakiś profesjonalny zabieg. Na pewno pomoże.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 marca 2020, 21:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Moska90 napisał: Teraz coraz więcej osób decyduje się na zabiegi
estetyczne, bo w dłuzszej perspektywie to się po prostu
opłaca. Najlepszym przykładem jest kwas hialuronowy Kraków.
Wystarczą drobne zabiegi tym kwasem, by przywrócić
skórę do naturalnego i zdrowego wyglądu. Warto już teraz
o tym pomyśleć.


Ja polecam kwas hialuronowy z kolagenem , to bardzo skuteczny zabieg na zmarszczki, dużo moich koleżanek korzysta z takich dobrodziejstw medycyny estetycznej i bardzo sobie chwali efekty.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 kwietnia 2020, 15:03

Zgadzam sie: good 0 bad

dobrze dobrane dermokosmetyki do rodzaju cery, picie sporej ilości wody, zdrowa, racjonalna dieta

Zgłoś | Cytuj | Link

11 maja 2020, 13:38

Zgadzam sie: good 0 bad

No ja dbam oczyszczaniem, kremami, itp, ale nic nie działa tak dobrze jak zabiegi medycyny estetycznej. Ja chodzę do ESTIMED w Warszawie na zabiegi, w tym na mezoterapię, która jest moim ulubionym zabiegiem działającym prawdziwe cuda https://www.estimed.pl/mezoterapia. Dzięki niemu moja skóra wygląda na młodszą, zmarszczki znikają, cera się poprawia, skóra jest jędrniejsza i elastyczna, no i miększa w dotyku, polecam gorąco.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 czerwca 2020, 08:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Oprócz zdrowego odżywiania, ruchu i dobrych kremów warto też skupić się na zabiegach na twarz. Moja cera mimo zdrowego trybu życia była bardzo poszarzała, bez blasku, przesuszona, no niefajna po prostu. Teraz chodzę regularnie na zabiegi do WellDerm we Wrocławiu. Tam wykupuję zwykle pakiety zabiegów, które razem przynoszą niesamowite efekty. Dzięki temu moja skóra odzyskała młodzieńczy blask, skóra jest sprężysta, nabrała kolorków, no cera jest bardzo ładna, nawet bez makijażu, polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19156 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 195

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >