Socjoterapia (studia zdalne) - Studia podyplomowe

« Powrót do grupy: Pasje forumowiczów

14 sierpnia 2022, 08:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno bardzo dużo osób skorzysta z socjoterapia . Sam o tej ofercie dowiedziałem się od kumpla.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• ubrania z własnym nadrukiem Liczba postów: 52 Grupa: Pasje forum... Także ja jestem akurat zwolennikiem takich rozwiązań i muszę przyznać, że jak najbardziej tego typu kwestie również dobrze jest znać. Zachęcam na pewno każdego....
  • Pokrowiec na iPhone 6S plus Liczba postów: 46 Grupa: Pasje forum... Jeśli miewacie czasem jakieś problemy ze swoimi iPhonami to zajrzyjcie koniecznie na tego bloga https://idream.pl/blog-pl/iphone/nagryw anie-z-ekranu-w-iphone.-...
  • Elewacje Liczba postów: 1 Grupa: Pasje forum... Ja na przykład dowiedziałem się o elewacje z piaskowca . To jest po prostu rewelacyjna oferta.
  • WYROBY BETONOWE Liczba postów: 1 Grupa: Pasje forum... Zapraszam wszystkich do rewelacyjnej oferty płyty ażurowe Kraków . Sam o tej ofercie wiem od kumpla.
  • WYLEWKI Liczba postów: 1 Grupa: Pasje forum... Kilka tygodni temu skorzystałem z wylewki cementowe . Każdy kto skorzysta z tej oferty to bardzo dobrze zrobi.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17892 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 152

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >