Stalowe hale

« Powrót do grupy: Innowacje w budownictwie

Stron: 30 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

9 marca 2014, 18:39

Zgadzam sie: good 0 bad

chciałabym wybudować stalową hale pod przyszły interes, pwiedzcie jakich konkretnie Materiałów użyć i na kogo sie zdecydować?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 marca 2014, 19:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do materiałów to raczej Ci nie pomogę ale czytałem na jakimś forum że http://www.cobouw.pl/ , zajmuje się budowaniem tego typu hal.Wiadomo że sam jej raczej nie postawisz więc skorzystasz z pomocy specjalistów, a już jakieś zaczepienie teraz będziesz mieć.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 kwietnia 2014, 19:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Hale o konstrukcji stalowej, o przeznaczeniu przemysłowym, magazynowym projektuje firma z Wrocławia Zarzycki Konstrukcje Stalowe Firma zajmuje się przygotowaniem dokumentacji technicznej, nadzorem budowlanym nad inwestycją a także samą budową.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 maja 2014, 18:36

Zgadzam sie: good 0 bad

A gdybyś do tego potrzebował np. inwentaryzacji przyrodniczej lub ekspertyzy środowiskowej - to zwróć się do ECO-EXPERT ze Szczecina.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 czerwca 2014, 10:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Zrób sobie rozeznanie w hurtowniach wyrobami hutniczymi, tylko zwracaj uwage na ceny ,bo naprawdę są różnorodne- a po co przepłacac?! ja większość kupiłem w http://www.gomar-stal.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 lipca 2014, 10:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o konstruowanie hal stalowych to ja współpracowałem z firmą http://www.stalkon.waw.pl/ , wazne jest ,aby firma na która się zdecydujesz miała dobre materiały oraz wykonała odpowiedni projekt.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 lipca 2014, 12:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o urzadzenia, na pewno mogą Ci długo służyć z http://www.brgaz.pl/ najlepiej zrobić sobie rozeznanie kilku firm i wybrac ofertę najlepszą pod względem maszyn i najbardziej opłacalną, bo nie oszukujmy się koszt budowy tez jest wysoki

Zgłoś | Cytuj | Link

27 sierpnia 2014, 14:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Prawidłowo wykonany projekt jest najważniejszy. Zarzycki Konstrukcje Stalowe w trakcie projektowania dosyć mocno uwzględnia oczekiwania klienta i jego możliwości finansowe, dzięki czemu klient nie ma przykrych niespodzianek.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 września 2014, 08:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Ozzy napisał: Prawidłowo wykonany projekt jest najważniejszy. Zarzycki Konstrukcje Stalowe w trakcie
projektowania dosyć mocno uwzględnia oczekiwania klienta i
jego możliwości finansowe, dzięki czemu klient nie ma
przykrych niespodzianek.

I to właśnie bardzo mi się podoba :)

Zgłoś | Cytuj | Link

23 marca 2015, 12:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Ostatnio właśnie przy okazji budowy hal stalowych znalazłem fajną stronę kipp.pl – zainteresował mnie zwłaszcza dział, gdzie jest mowa o zamkach, zawiasach i uchwytach – czyli rzeczach codziennego użytku w hali magazynowej. Dla montażystów na pewno taka strona się przyda.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 30 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • pompy ciepła Liczba postów: 30 Grupa: Innowacje w... Jeżeli szukacie producenta pomp to tutaj znajdziecie firmę, która jest jest niezależnym, rodzinnym, europejskim producentem i globalnym dostawcą pneumatycznych...
  • Budowa hali Liczba postów: 241 Grupa: Innowacje w... Jeśli chodzi o znaki, to podczas budowy nowych osiedli konieczne jest także zaplanowanie dróg oraz ich właściwe oznakowanie. Informacje na ten temat można znale...
  • Tanie domy szkieletowe Liczba postów: 75 Grupa: Innowacje w... Polecam Skandic Hus jeżeli jesteś zainteresowany ciekawym projektem na ładny i wygodny dom.
  • Centrala pożarowa Liczba postów: 13 Grupa: Innowacje w... Z jakich systemów zabezpieczeń korzystacie? producent ogrodzeń aluminiowych
  • Nowoczesne budownictwo?] Liczba postów: 64 Grupa: Innowacje w... Szanowni Państwo, Szczególną uwagę warto zwrócić na rodzaj materiału ociepleniowego oraz zastosowany system wykończenia elewacji (preparat gruntujący, zaprawa k...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 239

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >