Studia

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

18 września 2019, 09:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Brat studiuje na wsb jest zadowolony i ja równiez aplikowałam w tym roku na tą uczelnię .Mój konik to IT a wsb ma bogaty wybór kierunków w tym zakresie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 października 2019, 09:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik kaktu napisał: Niedługo zaczynam studia, kierunek bezpieczeństwo
wewnętrzne na WSB

Czesne w jaki sposób płacisz w całosci czy miesięcznie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 października 2019, 09:41

Zgadzam sie: good 0 bad

ja studiowałam dziennie na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Szczerze, tonie polecam. Bardzo źle wspominam te 5 lat studiów tam.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 października 2019, 07:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Donia napisał: Użytkownik kaktu napisał: Niedługo zaczynam studia, kierunek
bezpieczeństwo

wewnętrzne na WSB



Czesne w jaki sposób płacisz w całosci czy
miesięcznie?


Witam! Donia, w WSB za studia możesz płacić na wiele sposobów: z góry za cały rok, za 1 semestr lub w ratach: 2,10 lub 12.

Pozdrawiam, Renata Mazur
Online Ekspert WSB Studia I stopnia

Zgłoś | Cytuj | Link

20 maja 2020, 21:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Interesuje mnie pedagogika studia magisterskie. Chociaż ostatnio zastanawiam się czy w ogóle wybierać się na studia. Czy możecie polecić szkoły, w których znajdę ten kierunek. Jak na razie znalazłam wwszip http://wwszip.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Problem alkoholowy - jak walczyć? Liczba postów: 226 Grupa: Trudne tema... Dużym wsparciem będzie na pewno kontakt z psychologiem, jeśli chcemy być bardziej anonimowi to zawsze można skorzystać z pomocy psycholog online.
  • samochód Liczba postów: 130 Grupa: Trudne tema... Czy korzystaliście również z jazdy próbnej?
  • Studia - ważny wybór Liczba postów: 43 Grupa: Trudne tema... Jest mnóstwo czynników determinujących opłacalność zapisania się na studia wyższe, opłacenie czesnego i rozpoczęcie zdalnej edukacji. Choć nauka na odległość wy...
  • Zabawki dla dzieci Liczba postów: 39 Grupa: Trudne tema... W jaki sposób Wy dbacie o zdrowie Waszych dzieci i dlaczego? Jeżeli chodzi o mnie, to zdecydowałem się na zakup produktów medycznych dla dzieci, np. aspiratora....
  • Jak o siebie dbacie? Liczba postów: 1650 Grupa: Trudne tema... Czy ktoś z Was medytuje? Zastanawiam się nad tym ostatnio :)

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 234

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >