Światło w kuchni

« Powrót do grupy: Oświetlenie wnętrz

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

28 listopada 2011, 19:13

Zgadzam sie: good 0 bad

też jestem za większą lampą wiszącą:



Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 stycznia 2013, 13:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja proponuję taką lampę do kuchni
http://studioswiatla.pl/pl/p/Naroznik-TARRAGON-334641710/922 1 sprawdzi się w każdym pomieszczeniu i nada mu bardzo przyjemnego klimatu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 stycznia 2013, 20:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik KOSTEK24 napisał: No tak bo wtedy światło nie będzie się odbijało od
blatu i nie będzie nieprzyjemnego połysku.


A mnie się bardzo podoba oświetlenie poprzez listwę led odbita w kuchennym blacie. Wygląda to bardzo ciekawie, szczególnie jeśli kuchnia jest zrobiona ascetycznie i oszczędnie, najlepiej w jednym kolorze.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 stycznia 2013, 14:21

Zgadzam sie: good 0 bad

No tak,ale czy sama listwa z oświetleniem typu LED nie da zbyt słabej barwy,mocy? Moim zdaniem przy nieco ciemniejszych płytkach właśnie tak będzie,więc warto pomyśleć o jasnych ścianach.


www.Mezoko.com

Zgłoś | Cytuj | Link

22 marca 2013, 12:03

Zgadzam sie: good 0 bad

jeśli chodzi o oświetlenie blatu to jestem zwolenniczką takich kinkietów:

http://lampy-kinkiety-oswietlenie.dom.pl/8048 -kinkiet-juniper.html

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 kwietnia 2013, 11:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi firma Elektrobud doradziła aby oświetlenie zrobić punktowe . Bardzo fajnie to wygląda link

Zgłoś | Cytuj | Link

7 czerwca 2013, 23:15

Zgadzam sie: good 0 bad

W mojej kuchni co do oświetlenia doradziłem się firmy Anluks, wygląda teraz staromodnie, a jednocześnie stylowo, tak jaki był mój zamiar. link

Zgłoś | Cytuj | Link

11 czerwca 2013, 17:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym doradził w zainwestowanie w dwa rodzaje oświetlenia. Dobre światło jest moim zdaniem bardzo ważne w takim pomieszczeniu jak kuchnia ponieważ spędzamy w nim zazwyczaj dużo czasu i wykonujemy dużo różnych czynności.
Ja sam w ostatnim czasie przeprowadzałem remont swojej kuchni i sprawiłem sobie oświetlenie led pod szafkami. I tradycyjną lampę sufitowa. Bardzo wygodne rozwiązanie.
Oświetlenie zamawiałem w sklepie: http://swiatswiatla.pl/ Z tego co widziałem mają największy wybór w całej sieci.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 czerwca 2013, 14:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto pomyśleć wcześniej jakie i gdzie zamontować oświetlenie do kuchni, ponieważ ważne jest wyciągnięcie kabli w odpowiednich miejscach. Polecam oświetlenie ledowe, ponieważ pobiera mało prądu a stosując paski ledowe można ciekawie podświetlić meble, wnęki czy półki.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 czerwca 2013, 12:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem idealnie sprawdzą się taśmy typu LED,ich szeroki wybór spotkacie na naszej stronie www.MyLed.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Oświetlenie Liczba postów: 517 Grupa: Oświetlenie... Wybór oświetlenie jest niestety trochę utrudniony ze względu na to, że trzeba połączyć aktualne trendy z praktycznym użytkowaniem. Aktualnie właśnie przy wykańc...
  • Jaka lampa do salonu? Liczba postów: 24 Grupa: Oświetlenie... Nie zwracaj uwagi na producenta, bo masa na rynku lamp, gdzie producent niby dobry, a sama lampa już bardzo słaba jakościowo. Sam kupiłem trochę rzeczy takim to...
  • Sklep z oświetleniem Liczba postów: 15 Grupa: Oświetlenie... Przeglądaj różne sklepy, bo ceny są naprawdę różne. Jak przejrzysz kilkanaście sklepów to okaże się, że w jednym sklepie lampa kosztuje 100 złotych, a w innym 3...
  • barek i alkohole Liczba postów: 56 Grupa: Oświetlenie... Nie mam barku jako takiego (bo kojarzą mi się barki sprzed 30 lat zamykane na klucz). Ale mam półkę, na której stawiam alkohole. Jest to osobna półka, poza zasi...
  • kinkiety do sypialni Liczba postów: 13 Grupa: Oświetlenie... Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu z oświetleniem do domu, to polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie, gdzie znajdziecie lampy ogrodowe stojące i wiele innych....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 297

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >