System alarmowy

« Powrót do grupy: Inteligentny dom

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

21 sierpnia 2014, 01:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Może oprócz odpowiedniego systemu alarmowego trzeba również zainwestować w zwykłą ochronę, która szybko dojedzie na miejsce jeśli tylko się włączy alarm.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 września 2014, 13:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik igornowacki napisał: Może oprócz odpowiedniego systemu alarmowego trzeba
również zainwestować w zwykłą ochronę, która szybko
dojedzie na miejsce jeśli tylko się włączy alarm.

Tak, jest to jedno z ogniw dobrze działającego systemu alarmowego ale nie jest ono konieczne. Obecnie systemy zabezpieczeń są tak rozbudowane, że nawet na smartfonie mamy podgląd obrazu z zainstalowanych kamer (monitoring IP)czy na przykład powiadomienie która czujka włączyła alarm. Jeśli jednak zdecydujemy się na firmę ochroniarską to polecam poczytać opinie w internecie na ich temat a nie tylko sugerować się ilością ich "plakietek" na płotach naszego osiedla.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 września 2014, 13:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak, jest to jedno z ogniw dobrze działającego systemu
alarmowego ale nie jest ono konieczne. Obecnie systemy
zabezpieczeń są tak rozbudowane, że nawet na smartfonie
mamy podgląd obrazu z zainstalowanych kamer (monitoring IP) czy na przykład
powiadomienie która czujka włączyła alarm. Jeśli jednak
zdecydujemy się na firmę ochroniarską to polecam
poczytać opinie w internecie na ich temat a nie tylko
sugerować się ilością ich "plakietek" na płotach
naszego osiedla.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 września 2014, 18:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Tutaj mogę się zgodzić,na montażu jak i dobrym systemie nie ma co oszczędzać,to inwestycja na lata która podnosi nasz komfort i poziom bezpieczeństwa.


www.SecuritySystems24.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

7 listopada 2014, 10:19

Zgadzam sie: good 0 bad

alarmy to jedna sprawa, kamery druga. Co z tego jak alarm jest, skoro nie wiesz co może być jego przyczyną. Ja na początku miałem dom zabezpieczony właśnie tylko alarmem. Potem dokupiłem 4 kamery. Teraz cały system jest zsynchronizowany. Trochę może zaszalalem z jakością, bo nie potrzebna mi aż tak wysoka(http://promitel.pl/) ale znalazłem świetną cenę. 1 sztuka ok.300 zł Jeszcze tylko relety, bo to podstawa, której jeszcze nie udało mi się zamontować..

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 listopada 2014, 11:36

Zgadzam sie: good 0 bad

U nas znajdziesz zarówno system alarmowy jak i dobry monitoring,oferujemy kompleksowe usługi plus fachowe doradztwo,warto przyjrzeć się temu nieco bliżej.


www.SecuritySystems24.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

3 grudnia 2014, 13:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Uważam, że każdy kto się decyduje na mieszkanie poza miastem, powinien mieć system alarmowy

Zgłoś | Cytuj | Link

19 stycznia 2015, 18:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrą i niedrogą marką alarmów jest Spacetronik np. taki alarm bezprzewodowy Etiger dostępny na allegro od dmtrade lub bezpośrednio na ich stronie http://www.dmtrade.pl/k331,systemy-alarmowe-i-wejscia-alarmy -etiger.html oprócz wyposażenia w standardowe czujki, można wziąć dodatkowo czujnik dymu, jest to dobra opcja np. jak palimy w kominku. Taki alarm można spokojnie samemu zainstalować, nie potrzebujemy żadnych przewodów.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 stycznia 2015, 00:13

Zgadzam sie: good 0 bad

jak już kupować jakieś zabezpieczenia antykradzieżowe czy antywłamaniowe, to tylko od lepszych firm jak np. http://www.atline.pl/ . Bez sensu jest kupować bubel

Zgłoś | Cytuj | Link

12 lutego 2015, 10:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Autor pytał o alarm do domu, a wskazane kamery termowizyjne raczej alarmem nie są i średnio znajdą zastosowanie w domu. Każdy przed zakupem powinien sprawdzić przede wszystkim parametry produktu, zapoznać się z opiniami innych i najlepiej skontaktować się z producentem/dystrybutorem i zadać wszelkie nurtujące pytania, dlatego ja wybieram produkty sprawdzonych marek, a u mnie Alarm Etiger sprawdził się znakomicie, używam już około pół roku i nie mam zastrzeżeń.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Kamera obrotowa JBP Hd camera Liczba postów: 29 Grupa: Inteligentn... Odnośnie wyboru dobrego zestawu kamer obrotowych do zabezpieczenia domu to możesz pomyśleć nad 2 obrotowymi kamerami Orllo Z12 https://orllo.pl/zestaw-kamery-wi...
  • Przydomowa oczyszczalnia Liczba postów: 50 Grupa: Inteligentn... my oferujemy przebudowę szamba na oczyszczalnie ścieków. Zapraszamy po więcej informacji na stronie: [url]https://www.oczyszczalnieprzydomowe -szamba.pl/przebudo...
  • Projekt domu Liczba postów: 68 Grupa: Inteligentn... Myślę, że jednym z fajniejszych elementów inteligentnego domu jest oświetlenie.
  • uchwyty meblowe wpuszczane Liczba postów: 14 Grupa: Inteligentn... Użytkownik Isiek napisał: Ile osób tyle opinii. W poprzednich kuchniach miałam uchwyty i marzyłam o frezach. W tym mieszkaniu spełniłam marzenie. Jestem bardzo....
  • Wentylacja mechaniczna Liczba postów: 77 Grupa: Inteligentn... Jeśli chodzi o różnorodność w zakresie dobrej jakości narzędzi, w tym również poszczególnych elementów jak rury wentylacyjne spiro do wentylacji to mogę polecić...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 157

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >