Systemy fotowoltaiczne

« Powrót do grupy: Ekspert kolektorów słonecznych

24 sierpnia 2021, 09:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Chciałabym poznać Wasze opinie na ten temat. Słyszałam, że można w ten sposób sporo zaoszczędzić na energii elektrycznej. Czytałam trochę o panelach fotowoltaicznych na stronie firmy Photonic Group: https://www.photonicgroup.pl/. Chętnie jednak poznam też Wasze opinie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 września 2021, 15:28

Zgadzam sie: good 0 bad

warto popatrzeć nie tylko na panele ale na całą instalację. Firma Stilo Energy oferuje mikroinwenterach które są bezpieczniejsze dla samej instalacji. Jeśli panel jakiś jest zacieniony to pozostałe nadal działają na 100%.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 września 2021, 13:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Opłaca się inwestować w fotowoltaikę?

Zgłoś | Cytuj | Link

15 listopada 2021, 20:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że warto patrząc na to jakie zapowiedzi podwyżek energii będziemy mieli. Sama podchodzące do tematu i czekam na audyt wraz z wyceną całej instalacji. Umówiłam się ze specjalistami firmy Hymon https://hymon.pl/ Moim zdaniem doświadczona firma z licznymi ekipami montażowymi więc może i termin nie będzie zbyt odległy. Co najważniejsze specjaliści z polecenia :)

Ten post był edytowany przez Marchewa dnia: 15 listopada 2021, 20:16
Zgłoś | Cytuj | Link

10 stycznia 2022, 14:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Niedawno zdecydowałem się na montaż instalacji fotowoltaicznej i w moim przypadku skorzystałem z usług https://www.edisonenergia.pl/ , ponieważ cenię sobie jakość w rozsądnej cenie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google
Zgłoś | Cytuj | Link

27 marca 2022, 21:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Muszę w nowej firmie zadbać o elektroenergetyczne rozwiązania. Na rynku jest wiele firm, które specjalizują się w dostarczaniu odpowiednich rozwiązań. Specjalistą w projektowaniu sieci elektroenergetycznych w Polsce i nie tylko jest firma https://www.eltelnetworks.pl/oferta/linie-ene rgetyczne/linie-napowietrzne/ . Jeśli zależy Ci na profesjonalnej i kompleksowej obsłudze, to z całą pewnością warto zaufać najlepszym. Również prace modernizacyjne czy pomiary warto zostawić specjalistom, takim jak w tej firmie! Zerknąć można!

Zgłoś | Cytuj | Link

30 maja 2022, 09:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja się przekonałem do tego rozwiązania i kilka miesięcy temu SPR-Polska zamontowali u mnie fotowoltaikę i jestem bardzo zadowolony.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jaki wykonawca Fotowoltaiki w Małopolsce Liczba postów: 11 Grupa: Ekspert kol... Jaki wykonawca Fotowoltaiki w Małopolsce potrafi przeprowadzić inwestora przez formalności związane z dofinansowaniem w programie Czyste Powietrze?
  • Fotowoltaika Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Ekspert kol... Jaki wykonawca Fotowoltaiki w Małopolsce potrafi przeprowadzić inwestora przez formalności związane z dofinansowaniem w programie Czyste Powietrze?
  • Jaki wykonawca Fotowoltaiki w Małopolsce Liczba postów: 4 Grupa: Ekspert kol... Jaki wykonawca Fotowoltaiki w Małopolsce potrafi przeprowadzić inwestora przez formalności związane z dofinansowaniem w programie Czyste Powietrze?
  • kolektory vs fotowoltaika Liczba postów: 319 Grupa: Ekspert kol... Może ktoś z państwa skorzysta z klemy do paneli fotowoltaicznych . To jest naprawdę bardzo ciekawa oferta dla wielu osób.
  • Fotowoltaika Myślenice Liczba postów: 5 Grupa: Ekspert kol... Jeżeli chodzi o mnie, to zdecydowałem się skorzystać z oferty polecanej mi firmy Sanerga, która wykonała dla mnie całą instalację fotowoltaika ostrów wielkopols...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19123 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 192

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >